Vodafone Turkcell Avea Telefondan Telefona Kontör TL Para Kredi Gönderme

Vodafone diğer operatörlere kontör nasıl yollanır? Turkcell den vodafona kredi yollama 2014 Avea Turkcell tl nasıl yollanır? Avea'dan Vodafone kontör nasıl gönderirim. Turkcell hattı kullanan avea ve Vodafone köntör gönderebilir mi? Turkcell hattım var avea veya vodafone para transfer nasıl yaparım? Diğer operatörlere para tl kontör transferi hakkında bilgiler.

Vodafone Aboneleri için kredi kontör tl gönderme:

Vodafone aboneleri cep telefonlarından 7038′i arayarak otomatik sesli cevap sistemini takip edebilirler. 10 haneli sayı ve kontör dozu girildikten sonrasında işleminiz meydana geliyor. Bu işlemin alış fiyatı de 2 kontör. Fakat 7038′i aramak da fiyatlı. (71 sn. 1 kontör) Yani kontör gönderme fonksiyonu için çabuk olursanız minimum 3 kontör veriyorsunuz. . 1 ay içinde en çok 300 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise minimum 20 en çok 100 kontör aktarma edebiliyorsunuz.

Yada 10 haneli telefon numarasını yazıp boşluk bıraktıktan sonrasında kontör seviyesini yazıp 7038′e gönderebilirsiniz.

Örnek : 5423333333 10 yazıp, 7038′ye gönder

Turkcell Aboneleri kredi kontör tl gönderme :

Turkcell hat kullanan okurlar cep telefonlarının bildiri bölümüne kontör sevk etmek istedikleri ferdin numarasını 10 haneli olarak yazıp bir boşluk bırakarak sevk etmek istediği kontör seviyesini yazması gerekmektedir. Bilgiozetim.com Mesajı 2277′ye göndermeniz ihtiyaç duyuluyor. 8075 sesli cevap sistemini de kullanabilirsiniz. Bu muamele için sizden 2 kontör alınıyor. 1 ay içinde en çok 250 kontör gönderebiliyorsunuz. Tek seferde ise minimum 5, en çok 70 kontör aktarma edebiliyorsunuz.

Örnek bildiri: 54422222222 10 yazıp, 2277′ye gönder


Avea Aboneleri için kredi kontör tl gönderme :

Avea abonesi iseniz kontörlü hat kullanan bir Avea hattına kontör sevk etmek için cep telefonunuzun ileti bölümüne sevk etmek arzu ettiğiniz numarayı ve kontör seviyesini içerisinde bir boşluk bırakarak girdikten sonrasında 9235′e gönderebilirsiniz. İsterseniz 9235′i arayıp sesli cevap sistemini de takip terk kontör gönderebilirsiniz. Ayrıca *100# uygulamalar menüsünü de kullanarak kontör gönderebilirsiniz. Kontör gönderme işleminiz tamamlandığında 2 kontör para ödüyorsunuz. Bir seferde minimum 4, en çok 50, bir ay içerisinde en çok 250 kontör transferi tatbik edilebilir.

Telefondan Telefona Başka operatörlere diğer hat şebekelerien Kontür Tl yollama İşlemi konusundaki şikayet ve sorularınızı paylaşabilirsiniz.

1 yorum so far

2014 parça kontör, toptan kontör ve fatura ödeme bayiliği veriyoruz. Türkcell Avea Vodafone gibi hatların kontör satışlarını yapmakta bal portakal nar sesi paketler satışıda en güvenli şekilde sitemiz sayesinde yüklenmektedir. İsterseniz bayilik olarak ta bu hizmetlerin satışını yapabilirsiniz 3d Secure özelliğimiz ilede müşterie en kaliteli en güvenilir hizmeti sunmaktayız. parça kontör toptan kontör toptan kontör bayiliği.


EmoticonEmoticon