Windows 7 8 Sistem Geri Yükleme Noktası Nasıl Oluşturulur Resimli Video Anlatım

2014 Windows 8'de Sistem Geri yükleme noktası oluşturma hakkında bilgiler. Windows nasıl geri yükleme noktası yapılır. Windows sistem geri yükleme noktası oluşturma resimli video anlatım.
Windows 7'nin Home Premium,  Professional, Ultimate, Enterprise sürümleri için geçerlidir

Geri yükleme noktası bilgisayarınızın sistem dosyalarının depolanmış halinin gösterimidir. Geri yükleme noktasını, daha fazla evvelki bir tarihe dahil sistem dosyalarını bilgisayarınıza geri yüklemek maksadıyla kullanabilirsiniz. Geri yükleme noktaları Sistem Geri Yükleme aracılığıyla haftada bir ve program yahut şoför yüklediğinizde olduğu benzer Sistem Geri Yükleme bilgisayarınızda bir değişim başlangıcı algıladığında otomatikman oluşturulur.

Sabit disklerde depolanan sistem görüntüsü yedekleri de Sistem Geri Yükleme yönünden aynı sistem savunma aracılığıyla oluşturulmuş geri yükleme noktaları benzer kullanılabilir. Sistem görüntüsü yedekleri hem sistem dosyalarınızı bununla beraber şahsi verilerinizi içerse de, data dosyalarınız Sistem Geri Yükleme'den etkilenmez. Sistem görüntüleri ile alakalı daha çok data için Bilgiozetim.com Sistem görüntüsü nelerdir? Aşağıdaki adımları izleyerek arzu ettiğiniz zaman el ile geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz.
Bir geri yükleme noktasını ne şekilde oluşturacağınızı öğrenmek için bu videoyu izleyin
Geri yükleme noktası kurmak için
    Sistem'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin fotoğrafı tıklatın, Bilgisayar'ı sağ tıklatın ve sonrasında Özellikler'i tıklatın.
    Sol bölmede Sistem koruması'nı tıklatın. Yönetici desturu lüzumlu Yönetici parolası yada onaylama istenirse, parolayı yazın yada onaylama verin.
    Sistem Koruması sekmesini, hemen sonra da Oluştur'u tıklatın.
    Sistem Koruması komünikasyon kutusuna bir izah yazın ve Oluştur'u tıklatın.

Windows Geri Yükleme Oluşturma Video Anlatım izle

1 yorum so far


EmoticonEmoticon