ATV Dur Durabilirsen Başvuru Formu Doldur Katılım Kayıt Şartları 2014

2014 Dur Durabilirsen yarışması başvuru formu doldur mak umuyoruz kısa süre içinde mümkün olur. Bir çok eğlenceli yarışma programıyla tanıdığımız ATV'nin bu sefer de 2014 Dur Durabilirsen yarışması katılım formu sunmasını bekliyoruz Yaz sezonununda Dur Durabilirsen yarışması sunucusu Engin Hepileri kimdir vikipedi hayatı biyografi özgeçmişi bilgilerinisizlere paylaşacağız.

Dur Durabilirsen nasıl katılabilirim nereden başvuru yapılır  diyenlere kısaca aktaralım. Bilgiozetim.com Programa şu an olarak bildiğimiz kadarı ile dışarıdan katılım yapmak mümkün değil sadece program formatına davetli olan ünlü oyuncular yer alacak. Eğerki Dur Durabilirsen kaydolmak için herhangi bir online başvuru formu sunulursa sizler için yazımıza ekleyeceğiz
.
Başarılı oyuncu Engin Hepileri'nin sunacağı Dur durabilirsen, yedi kişilik oyuncu kadrosu (Pelin Öztekin, Bülent Polat, Bülent Seyran, Ezgi Öz, Pınar Tarlabaşı,  Bilal Çatalçekiç, Bihter Dinçel,  ) eğik ve yatay sahnelerde oyunculuk yapmaya çalışacak gösterdikleri performanslarla izleyicileri hem eğlendirecek hem şaşırtacak. .
Dur Durabilirsen yarışması kayıt formu hakkında bilgiler için atv.com.tr/programlar/dur-durabilirsen bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Yarışmaya katılacak olan tüm tiyatro oyuncularına başarılar.


EmoticonEmoticon