Kanal D Alabora Başvuru Formu Doldur Kayıt Katılım Şartları 2014

2014 Kanal D Alabora yarışması başvuru formu doldur. Vay Aradaş yarışması katılım formu doldur Alabora yarışması sunucusu kimdir vikipedi hayatı hakkında vikipedi bilgilerini sizlere kısa süre sonra sunacağız. 2014 yeni yaz sezonunda izleyiciye bambaşla bir yarışma formatı ile merhaba diyen Star TV'de sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Enteresan yarışmaların ülkemizde son zamanlarda rağbet görmesi yapımcıları cesaretlendirdi. Birçok
farklı formatta ekranlarda seyrettiğimiz eğlenceli bu programlara bir yenisi de Kanal D ailesi tarafından getirildi. Eğer bende bu yarışmaya uygunum ve şansımı denemek istiyorum diyorsanız eksinlikle şansınızı deneyin. Alabora yarışması online başvuru formu doldur mak için yazımızın devamındaki resmi web sitesindeki kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterlidir. Eğerki renkli ve eğlenceli bir karaktere ve geçmişe sahipseniz çağrılmanız daha kısa sürebilir.
Alabora yarışmasına nasıl başvuru yapılır? programa katılmak istiyorum nereden başvuru yapabilirim kayıt için neler gerekli sorusunun yanıtı işte bu sayfada form.kanald.com.tr/alabora/form.aspx herkese başarılar dileriz.


EmoticonEmoticon