Küçük Ağa Ali Öldü mü Ölecek mi Sarp Levendoğlu Diziden Ayrılıyor mu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Küçük Ağa ölüyor mu? Küçük Ağa 17. son bölümünde ailenin renkli üyelerinden biri olan Mehmetcan’ın babası Ali kaza geçiriyor. Herkesin merak ettiği Küçük Ağa Ali öldü mü sorusunun yanıtını arayan meraklı takipçilerimizden helikopter kazası sonrasında hayatta kalıp kalmayacağı konusundaki yorumlarını paylaşmalarını istiyoruz. Sizce Küçük Ağa dizisi Ali diziden ayrılacak mı? 2014 yeni sezonda ekranlarda barınmayı başarabilen komedi türü eğlenceli projelerden biri olan Küçük Ağa dizisinin son bölümünde istenmeyen bir hadise meydana geldi ve dizinin afacanı Mehmetcan'ın bababı bir helikopter kazası geçirdi. Küçük Ağa 18. bölüm tüyoları yorumları yeni bölümde neler olacak herkes merakla bekliyor.

Sizlerde dizinin izleyicileri olarak bu konudaki fikirlerinizi düşünce ve isteklerinizi alt kısımdan paylaşabilirsiniz. Sizce Sarp Levendoğlu Ali diziden ayrılmak? Verilen bilgiler sonrasında ekiplerin bulduğu bir ceset Bilgiozetimcom, Mehmet Ağa, eşi ve Ali'nin eşi Sinem hasta yatağında babasını sayıklayan Mehmetcan'ın babasını tesbit etmek için hastaneye çağrılıyor. Sizce sedye'de yatan Ali ölüyor mu diziden ayrılacak mı? Küçük Ağa dizisi bitiyor mu final mi yapacak? Yorumlarınızı hemen paylaşın.
Küçük Ağa 18. Bölüm Fragmanı Video izle

1 yorum so far

ama bu kanallar izleyiciyi çok yoruyor tam sevdik bir diziyi hemen kaldırma aşamasına getiriyorlar nedir bu önce fox şimdi kanal d aynı hatayı yapıyor çok sıkıcı bir durum yayınlamayın izlemeyelim madem hayret birşey


EmoticonEmoticon