Mert Altınışık Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Sevgilisi Biyografi

Mert Altınışık Biyografisi

Beni Affet Kemal kimdir gerçek adı Mert Altınışık vikipedi detayları şu şekilde. Mert Altınışık doğum tarihi 14 Mayıs 1986 yılıdır. 28 yaşındaki başarılı ve yakışıklı oyuncu Mert Altınışık boyu 1.79 cm kilosu 80 kg civarıdır. Mert Altınışık sevgilisi kim evli mi kiminle çıkıyor? bu da hayranları tarafından merak edilmekte Gaye Turgut ile birlikte olduğu söylenmekte. Mert Altınışık twitter hesabı (maveritast) facebook hesabı (mertaltinisikofficial), İnstagram hesabı (maveritast). Mert Altınışık eğitim hayatını lisans yaparak tamamlamıştır.

Mert Altınışık 2011 senesinde Firar dizisinde Kemal karakteri ile tanınmıştır. Şu anda ise Beni Affet Kemal rolü ile adeta bütünleşmiştir. Bilgiozetim.com Mert Altınışık oynadığı diziler tiyatro oyunları 2008 Baba ile Kızı, Biçareler, 2009 Cehennemlik Gölgeler. Firar, Beni Affet dizisi..
Mert Altınışık Resimleri Foto Galerisi
Mert Altınışık Gaye Turgut Video izle

6 yorum

cok yakiwikli

Bende bayildim cok seviyorum

Cok iyi bir oyuncu

Cok iyi bir oyuncu.Ben onu Azerbaycandan takip ediyorum, onu seviyorum, ona gercekten asigim. Bir an yanimda olsada ona sarilsam diyorum, ama nafile. Beni affet dizisini de ilk gunden izliyorum. Seyma Korkmazin da benzeriyim. Tipkisinin aynisiyim, YEMIN ederim,Merti cok seviyorummmm!!!!!!


MERTIM BENIM

Ben onu Azerbaycandan takip ediyorum. Beni Afet dizisini de ilk gunden izliyorum. Onu gercekten seviyorum, ona asigim. Onu her kesden cok seviyorum.Bu arada Seyma Korkmazin da benzeriyim, Yemin ederim, tipkisinin aynisiyim, MERTIM BENIM!

gercekden cok yakisiqli


EmoticonEmoticon