Ravi İncigöz Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi Hayatı Özgeçmişi

Ravi İncigöz Biyografisi 
Ravi İncigöz doğum tarihi 17 mart 1981'dır. Ravi İncigöz doğum yeri Şanlıurfa ilimizdir. 170 cm üzeri boyu olan 70 kg cirarında olan Ravi İncigöz yaşı 33 yaşındadır. Ravi İnci göz sevgilisi kim var mı evli mi eşi kim şu an bir bilgi yok. İlk nağme eğitimini,hepsi yetişkinlerden meydana gelen Şurkav Türk Sanat Müziği korosuna 11 yaşlarındayken seçilerek çevre Ravi,minik yaştan buyana şiir ve öykü denemeleri yazdı. İlkokuldayken Türkiye genelinde meydana getirilen İlköğretimler Arası Komposizyon yarışmasında; müelliflerin ve şairlerin düşüncelerinden ötürü yargılanmalarını eleştirdiği 'Düşünce Özgürlüğü' başlıklı yazısıyla 1. oldu. 1996 senesinde İstanbul'a yerleşti.

Profesyonel müelliflerin iştirak ettiği Roman yarışmasında 'Luca' isminde denemesiyle 'En İyi Edebiyat Geleceği' ödülünü 17 yaşlarında elde etti. 'Luca', 17 agustos zelzelesi geriye kalanı yazdığı 'Uğultu' ve 'Peçeli Kadın' la edebiyat becerinini perçimledi. Diksiyon, Senaryo Yazım Teknikleri ve oldukça kısa bir müddet tiyatro öğretimi çevre Ravi,Muammer Karaca Tiyatrosu'nda 'İstanbul'un Fethi' isimli oyunda oynadı.İstanbul'da muhtelif yöresel gazetelerde köşe yazarlığı yapmış oldu, 2006'da edebiyatmagazin'de aşk ve ayrılık üstüne yazdığı yazılarla hatırı sayılır bir edebiyat sever kitleyle buluştu. Askeriliğini icra ettiği 14. Zırhlı Tugay' da tertip eden 'Tugay Marşı' yarışmasında 1. oldu ve kalıcı bir esere imzaladı. Şan eğitimini Ezgi Özbey'den platform Ravi gitar çalmayı ögrenme yöntemi eserinden çözdü ve 400'ün üstünde müzik yapmış oldu.

Ferhat Göçer'in 2010 senesi içersinde çıkan ''Biz Aşkımıza Bakalım''isimli albümünde ''Kalp Kırılsa da Sever'' şarkısı ile söz yazarı ve besteci olarak en iyiler ile çalıştığını ve geleceğin en mühim bestecilerinden olacağını ispat etti. 2010 senesinin Aralık ayında yayınlanan 'ENBE' albümünde söz ve müziğine imza attığı 'EKSİK' isminde şarkısı Mustafa Ceceli ve Elvan Günaydın düetiyle dinleyicilerine ulaştıran RAVİ hazırlıklarını titizlikle sürdürdüğü şahsı albüm projesini 2011 senesi içinde yayınlayıp bestelerinin yanında sesi ve alternatif yorumuyla da şarkı camiasında alan alacak.
Web sitesi; raviincigoz,com, twitter; ravi_incigoz, facebook; Raviincigoz, instagram hesabı elimize geçince paylaşacağız.
 Ravi İncigöz Resimleri Foto Galerisi
Mustafa Çeçeli Ravi İncigöz Şeker Şarkısı Dinle

1 yorum so far

ÇOK SÜPER BİR YORUM :)


EmoticonEmoticon