2017 Anneler Günü Mesajları Kısa SMS Sözleri Facebook Paylaş

2017 Facebook resimli anneler günü mesajları paylaş mak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Resimli anneler günü facebook sözleri uzun kısa bedava mp3 dinle indir yükle arayışarı da var. 2014 En güzel Anneler Günü mesajları ile ilgili derin sözler ve En güzel Resimli Anneler Günü Şiirleri gibi arayışlar çoğaldı.
Yazımıza Twitter facebook resimli anneler günü kutlama mesajları gibi detayları eklemek istedik. Bilgiozetim.com 2014 Anlamlı kısa özlü anneler günü tebrik sözleri de zamanla yazımıza eklenecek. Sizlerde sizleri aylarca taşıyan daha sonra da büyütene kadar üstünüze titreyen biricik varlıklarınız annelerinizin anneler günü için anlamlı yazılar arıyorsanız. Yazımızda bulunan facebook resimli anneler günü tebrikleri paylaş ımlarımıza göz atabilirsiniz.

Özlü Anneler Günü kutlama tebrikleri. Resimli anlamlı en güzel Anneler Günü sms lerle de kutlamak mümkün. Bir kaç tane seçip derleyip sizler için yazımıza ekleyeceğiz. İster e kart ister resimli e posta şeklide paylaşın istersenizde cep telefonunuzdan bu güzel uzun kısa tebrikleri paylaşın.
 Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.
 Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.
 Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.
 Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Bilgiozetim. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.
 Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.
 Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.
Anneler Günü Şarkısı Dinle


EmoticonEmoticon