Senem Kuyucuoğlu Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri Boyu Kilosu Resimleri

Senem Kuyucuoğlu Biyografi

Güney Afrika Cape Town tatil kız kıza dudak dudağa öpüşme fotoğrafları ile gündem olan Senem Kuyucuoğlu vikipedi detayları şu şekilde. Senem Kuyucuoğlu sevgilisi Hakan Meriçliler olduğu bilinmekte. Senem Kuyucuoğlu doğum tarihi 22 Eylül 1990 yılıdır. 25 yaşındaki güzel manken Senem Kuyucuoğlu doğum yeri İzmir, ilimizdir. Senem Kuyucuoğlu boyu 1.83 cm kilosu 63 kg ağırlığındadır. Siyah saçlı, kahverengi gözlü Senem Kuyucuoğlu mesleği mankenlik; fotomodelliktir. Türkiye'yi bir hayli enternasyonal yarışmada delegasyon eden Senem Kuyucuoğlu 2009 Kâinat Güzellik Yarışması'na iştirak etmiştir. Boxer dergisinin 2009 senesinde okur reyleriyle belirlediği Türkiye'nin en seksi 50 hanımefendiyi listesinde da 3. sırayı almıştır.

Senem Kuyucuoğlu Modellik hayatı

1990'da İzmir'de doğmuş Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşlarında başladı. 2006 senesinde, daha 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye müsabaka programına iştirak etti ve burada ikinci oldu. 2007 senesinde Best Model of Turkey yarışmasında "Türkiye'nin en iyi dizaynı" seçilen Kuyucuoğlu, aynı sene tertip eden Best Model of the World yarışmasına Türkiye şahsına iştirak etti ve burada da "Dünyanın en iyi ikinci dizaynı" seçildi.

Bacak boyu 123 santimetre olan Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışmalarında elde etmiş olduğu miktarların hemen sonra kariyerine devam etti. muhtelif giyim gösterisi ve organizasyonlarda rol oynadı. 2009'un Mart ayında Fashion One televizyon'nin monitör suratı olan Kuyucuoğlu, yeniden aynı kanalda Moda Polisi isimli moda programını sundu.

Nisan 2009'da iştirak ettiği Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye'yi Kâinat Güzellik Yarışması'nda (Miss Universe) delegasyon etme hakkını sahip oldu. 24 Ağustos 2009'da Bahamalar'da meydana getirilen Kâinat Güzellik Yarışması evveli rahatsızlanan Kuyucuoğlu, podyuma iğne olarak çıkarak Türkiye'yi delegasyon etti;  amma velakin seviyeye giremedi.
Senem Kuyucuoğlu Kişisel Özellikleri
14 yaşlarında modelliğe başlamasını ömrünün dönüm noktası olarak niteleyen Senem Kuyucuoğlu, sahne haricinde mahcup biri olduğunu söylemiştir. 2008 senesinde verdiği bir röportajda "İlk yarışmamda erkeğe benziyorum diye beni seçmediler" diyen Kuyucuoğlu, aynı röportajda bedeninde en beğenmediği yerinin bacakları olduğunu belirtmiştir.
Senem Kuyucuoğlu  Resimleri Foto Galerisi
Senem Kuyucuoğlu Kainat Güzeli Yarışması izle


EmoticonEmoticon