TRT1 Akıl Karı Başvuru Formu Doldur Akıl Kârı Yarışması Kayıt Katılım Şartları

2014 Akıl Karı yarışması başvuru formu doldur mak isteyenler doğru yerdesiniz. Bir çok eğlenceli yarışma programıyla tanıdığımız TRT1 bu sefer de 2014 Akıl Karı yarışması katılım formu doldur mak isteyenleri ağırlayacak.

Yaz sezonununda Akıl Karı yarışması sunucusu kimdir Eyüp Ergün vikipedi hayatı hakkında bilgilerini de kısa sürede aktaracağız. Akıl Karı yarışmasına katılmak isteyen sözel, mantıksal, müzikal, görsel, sosyal, ve fiziksel alanda kendini yetenekli hisseden herkese açık bir yarışma. Eğer sizlerde bizzat şansınızı denemeyi arzu ederseniz Akıl Karı müracaat sayfası resmi kayıt bağlantılarına makalemizden ulaşabilirsiniz.

Akıl Karı nasıl katılabilirim nereden başvuru yapılır  diyenlere kısaca aktaralım. Bilgiozetim.com Programa kaydolmak için yapmanız gereken web üzerinden resmi sayfsını ziyaret ederek sizlere sunulan online formu eksiksiz doldurmaktır. Akıl Karı yarışması kayıt formu için hakilkari.tv bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Yarışmaya katılacak olan her adaya şimdiden başarılar.


EmoticonEmoticon