Ulan Istanbul Oyuncuları Kadrosu Gerçek isimleri Dizi Konusu Fragmanı Rolleri

Kanal D ekranlarının yeni ve iddaalı projelerinden biri olan Ulan İstanbul dizi oyuncuları kimler kimdir? Vikipedi, hayatı, hakkında bilgi, kaç yaşında, nereli, biyografisi, özgeçmişi, facebook, twitter instagram hesapları sevgilisi eşi gibi bilgileri sizlere paylaşacağız. Ulan İstanbul oyuncu kadrosu gerçekten iddaalı geliyor. Ulan İstanbul dizisinde rol alan oyuncuların gerçek isimleri yazımızda ayrıntılı olarak paylaşıldı. Başarılı oyuncu Şebnem Bozoklu’nun seslendirdiği arabesk şarkıyla videosu Kezzapla Mayonez izlenme rekorları kırdı..

Ulan Istanbul Ne Zaman Başlıyor?
Yönetmenliğini Murat Onbul’un, senaryosunu, Uğraş Güneş’in kaleme almış olduğu “Ulan İstanbul” yakında izleyici ile buluşuyor. Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştıkları yeni dizisi "Ulan İstanbul" Haziran ayında başlıyor. Yaren’in seslendirdiği İngilizce arabesk albümü “Unfaithfull” toplumsal basında büyük sükse oluşturdu. Şarkı sözleri Uğraş Güneş’e, müziği ise Atakan Ilgazdağ’aait.

Ulan Istanbul Konusu Özeti
Sürükleyici öyküsü ve kuvvetli oyuncu ekibiyle yaz sezonun iddialı yapımlarından olan “Ulan İstanbul”, İstanbul’da yolları kesişen, birbirinden alternatif beş bireyin bir araya gelmiş olarak kurmuş oldukları bir soygun çetesinin öyküsünü anlatıyor. Yaren de (Şebnem Bozoklu) bu çetenin üyelerinden biri. Popstar olma ümidiyle Mersin’den kaçıp İstanbul’a gelen Yaren’in tasarıları ummuş olduğu benzer gitmez. Girdiği popstar yarışmasına elemelerde veda edince, İstanbul’un sıkıntılı yaşam şartlarında yolu pavyonlara düşer. Kurtulmanın yollarını ararken çetenin öncüsü Kandemir (Uğur Polat) ile tanışır ve kadroya girer. Becerileriyle de ekibin bölünmez bir parçası olur.
Ulan Istanbul Oyuncu Resimleri Foto Galerisi
Salih Bademci (Ceyhun)
 Uğur Polat (Kandemir)
 Şebnem Bozoklu (Yaren)

Ulan Istanbul Oyuncu İsimleri Rolleri Kim kimdir?
Ayta Sözeri (Umay), Can Bartu Aslan (Gıyas), Zeynep Kankonde (Şehriban), Gökhan Niğdeli (Muhtar), Alptekin Serdengeçti (Ali Rıza), Bilgiozetim.com, Caner Özyurtlu (Bahadır), Beyti Engin (Hayati), Bahadır Hakim (Shan Li), Sevtap Özaltun (Derya), Erkan Kolçak Köstendil (Karlos), Kaan Yıldırım (Ferdi), Zihni Göktay (Servet) karakterlerinin paylaştığı Ulan İstanbul dizisi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızı paylaşın.
Ulan Istanbul Tanıtım Fragmanı Kezzapla Mayonez Şarkısı Dinle
Buradan Ulan İstanbul Yaren Kezzapla Mayonez Unfaithful Şarkı Sözleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon