2015 Survivor Turabi Araba Kazandı Otomobilin Markası Kia Jeep Resimleri

15 Haziran 2014 Survivor’da otomobil ödülünü kim elde etti. Survivor Turabi kazandığı araba markası ne? Survivor Turabi ne marka araba ödülünü kim kazandı? Sörvayvır Turabi Çamkıran arabayı kazandı mı?
Finale isabetli yaklaştıkça Survivor’da da ödüller göz kamaştırmaya başladı.Bu yedigün 15 Haziran’da ekrana gelen kısımda armağan oyunu oynandı.Ödül oyununda bitirecek 2014 model bir jeep armağan edildi.

Dominik’te süregelen müsabaka programında coşku her yedigün artarken bu yedigün mükemmel bir mükafat verildi.Ödül olarak bitirecek son model Kia Jeep armağan olarak verildi. Oyunda yarışmacılara sualler soruldu.Anneleri ve kendileri ile alakadar sualleri bilen 2 fert finale kalacaktı. Finale kalan 2 fert otomobilin içerisinde daha fazla oturma yarışmasına katılacak.

Yarışma nihayetinde kazanan mükemmel bir jeep’in sahibi meydana gelecek.Jeepi kazanan belirli meydana geldiğinde sizlerle paylaşacazğız.Bakalım jeepi kim kazanacan kazanan belirli olduğıunda burada meydana gelecek. İlk finalist Turabi oldu Turabi finalde rakibi Ahmat Dursun oldu ve otomobil için yarışacaklar.Bakalım arabayı kim kazanacak. 3-0 kazanan Turabi süper Jeep'in sahibi oldu.
Biyografi ayrıntıları için Survivor Turabi Kimdir? adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon