Deniz Yıldızı Bitti mi Deniz Yıldızı Neden Kaldırıldı Final Yaptı Yayınlanmıyor

Deniz Yıldızı bittimi niye final çıkmıyor? Sevilen çalışma Deniz Yıldızı Dizisi Neden Kaldırıldı? Fox TV ekranlarında komedi tarzı olarak izleyiciye sunulan Deniz Yıldızı neden bitti. Deniz Yıldızı neden final yaptı. Deniz Yıldızı kaldırıldı mı? Deniz Yıldızı niye yok? niye final yaptı çıkmayacak mı? sorularını ard arda getirdi. Evet değerli takipçiler geldik bir dizinin daha sonuna. Birçok izleyici tarafından benimsenen başarılı fakat bahtı kara projelerden biri olan Deniz Yıldızı dizisi ekranlara veda ediyor. Bilgiozetim.com Yayıncı kuruluş Fox TV ekranlarında uzun bir süredir yayınlanan dizi yeniden eski kanalında yayınlanmak üzere sezon finali yaparak ekranlara veda etti.

Son dakika! Sevilen dizi Deniz Yıldızı sadece senzon finali yapıyor. Yeni sezonda yeni bölümleriyle Star TV ekranlarından yayınlanmaya devam edecek!

Başarılı isimlerin başrolleri paylaştığı bu güzel dizi Deniz Yıldızı kaldılmasını yanlış buluyorsanız, bu diziyi gerçekten seviyorsanız hemen düşüncelerinizi yayıncı ve yapımcı kuruluşa yorumlarınızı iletebilirsiniz. Deniz Yıldızı Dizisi final yapmalı, yayından kaldırılmalı veya bitmeli mi?

5 yorum

Tabiki de bitmemeli boyle saçma bi final olmaz yani büyük bi heyecanla nolacagini beklerken final yazisini görünce adeta sok oldum bence kaldirilmamali severek izliyoruz diziyi bu diziye boyle bi final yakismadi bence :(((

Bence bitmemeli boyle bi finalle biterse çok saçma hergun ne olacagini beklerken bugün final yazisini görünce adeta sok oldum bu şekilde bitmesi çok saçma olur boyle bi diziye böyle final yakismadi bence hala etkisinde kaldim bence kaldigi yerden devam etsin severek izliyoruz bitmesin bu dizi .

Tabiki de bitmemeli boyle saçma bi final olmaz yani büyük bi heyecanla nolacagini beklerken final yazisini görünce adeta sok oldum bence kaldirilmamali severek izliyoruz diziyi bu diziye boyle bi final yakismadi bence :(((

lütfen bitmesin Çok olumsuz mutsuz bi final oldu devam etmeli

İnsanların gerçekleri bilmeye hakkı var, yıllardır izlediğimizi dizinin akibeti ne olacak, gerçekten bitti mi, yoksa StarTV de yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek mi, siz yapımcılara sesleniyorum, lütfen düzgün bir açıklama yapın, bu dizi daha makul bir final hak ediyordu, türk halkını bu kadar salak yerine koymayın, bu yaptığınız çok ayıp, en azından biz izleyiciler sizlerden bir açıklama bekliyoruz, çok rica ediyoruz, saygılar.


EmoticonEmoticon