Kanal D Çarkıfelek Başvuru Formu Doldur Kayıt Katılım Şartları 2014

2014 Çarkıfelek yarışması başvuru formu doldur mak isteyenler doğru yerdesiniz. Bir çok eğlenceli yarışma programıyla tanıdığımız Kanal D daha önce Mehmet Ali Erbil sunumuyla yayınlanan 2014 Çarkıfelek yarışması katılım formu doldur mak isteyenleri İlker Ayrık ve Fatmagül Fakı ile ağırlayacak.

Yaz sezonununda izleyici ile buluşacak olan Çarkıfelek yarışması sunucusu kimdir Fatmagül Fakı, İlker Ayrık vikipedi hayatı hakkında bilgilerini de kısa sürede aktaracağız. Çarkıfelek yarışmasına katılmak isteyen sözel, kültürel, mantıksal, müzikal, bilgiozetim.com, görsel, sosyal, ve fiziksel alanda kendini yetenekli hisseden herkese açık bir program. Eğer sizlerde bizzat şansınızı denemeyi arzu ederseniz Çarkıfelek müracaat sayfası resmi kayıt bağlantılarına makalemizden ulaşabilirsiniz.
Çarkıfelek nasıl katılabilirim nereden başvuru yapılır  diyenlere kısaca aktaralım. Bilgiozetim.com Programa kaydolmak için yapmanız gereken web üzerinden resmi sayfsını ziyaret ederek sizlere sunulan online formu eksiksiz doldurmaktır. Çarkıfelek yarışması kayıt formu için hakilkari.tv bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. form.kanald.com.tr/carkifelek/form.aspx


EmoticonEmoticon