2015 Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı Kilo Verdi İnceldi Zayıflama Diyeti

Gülben Ergen önceki kilolu şişman hali ve şimdiki incelmiş hali bütün hayranlarını ve sanatçı arkadaşlarını kıskandıracak bir hal aldı. Gülben Ergen zayıflama diyeti nasıl yapılır? Şarkıcı Gülben Ergen nasıl zayıfladı? Sunucu Gülben Ergen zayıflama diyeti nasıl olur? Gülben Ergen nasıl ünceldi soruları konusunda sizlere öneriler sunmak istedik.

Zayıflamak İstiyorum Ama Nasıl?
Sizde kilo vermek isterim fakat ne şekilde yapacağımı bilmiyorum diyen insanlardan mısınız? Zayıflamak istiyor bununla birlikte kilo veremiyor musunuz? Bu mevzuda en fazla hane hanımlarının şikâyetçi olduğunu biliyoruz. Ancak bunun çözümünü de biliyoruz kilo vermek için hanede tatbik edebileceğiniz bir hayli metot mevcut ve bunların hepside katiyen işe yarayan metotlar siz ancak emin olun ve şahsınıza “Ben Zayıflamak İstiyorum” deyin. Zayıflamak isterim diyerek kendinizi buna inandırdıktan sonrasında artık ne şekilde zayıflayabileceğimizi söylemeye başlamış olalım, kilo vermek için her adamın başvuracağı ilk yol rejimdir. Bilgiozetim.com diyeti özetlemek gerekirse bahsetmek icabında sıhhat ve zindelik için fazlaca mühim olan yeme içme tertibine rejim denir. Peki rejim ne şekilde yapılır? Öncelikle… rejimden acilen sıkılıp pes etmememiz icap eder. Sonuçta rejime başlar başlamaz bir mucize olmayacak ve siz kilolarınızdan acilen kurtulmayacaksınız. Aldığınız kiloları zaman içinde aldığınıza göre doğal olarak ki belirli bir vakit içinde vereceksiniz. Yani buradan çıkaracağımız akıbet rejim yaparken sabırsız davranmayacağız ve rejim sırasında kendimizi hiç bunalıma sokmayacağız kendimizi adımbaşı kilo vermek isterim diyerek motive edeceğiz. Strese girmek diyetimizi bozmamıza sebep olabilir.

Zayıflamak İstiyorum Diyenlere Doğru Besinler

Öncelikle kilo vermek yukarda da anlattığımız benzer bir hükümlülük işidir ve kilo vermek için bir hayli metot mevcuttur. Öyle ki kimi insanoğlu yalnız isabetli gıdalardan faydalanarak kilo verebiliyor. İşte bizde şimdi size bu istikametli gıdalardan bahsedeceğiz ve bu tarz şeyleri size nesneler vaziyetinde sıralayacağız.
-Ekmek, yağlı ve hamur harcı işlerinden uzak durun, tahminimce en zor nesne bu meydana gelecek
-Doğal yiyecekleri seçenek edin GDO’suz katışık içermeyen mamüller
-Salata ve meyve yemeye ihtimam gösterin
-Kola benzer asitli sıvı gıdalar yerine elle sıkılmış meyve suyu yahut organik nebatsal çaylar için
-Tatlı olarak hamur harcı işi yiyecek yerine tekrar natürel meyveler seçenek edin
-Masadan çorbayı hiç noksan etmeyin

Zayıflamak istiyorumBunların beraberinde size bozuculuk öğünlerde neler yiyebileceğinizden de birazcık söz edelim. Ara öğün denildiğinde kişilerin aklına genel anlamda atıştırma, yağlı ve şekerli besinler gelir. Ancak bozuculuk öğünlerde bu tür yiyecekleri kullanmak bizlere hem kilo aldırabileceği benzer sıhatimizi da bozabilir. Kolestrol, diyabet, kan basıncı benzer rahatsızlıklara neden olabilir. Ara öğünlerde size daha da basit seçimler yaptırmak ve sizi tok tutmaya yarayacak farklı kimi analiz eder:

-3 kuru kayısı ve 2 parça ceviz
-1 kâse yoğurt 5-10 tane Yaban mersini
-1 fincan az yağlı süt
-Yarım simit ve 1 kibrit kutusu kadar ak peynir
-1 kutu meyveli yoğurt beraberinde ise 10 tane fındık
-1 bardak sütlü kahve ve beraberinde 3 tane light bisküvi
-Kepekli tost ve söğüş sebze
-10 tane kuru erik ve 5 tane badem

Bunlar sizi nifak öğünlerde tok tutacak yiyecekler bu yiyecekler yardımıyla nifak öğünlerde abur cubura yönelmeyeceksiniz. Zayıflamak için yapmış olduğunuz rejim ve spor benzer çözümlerin beraberinde farklı yollar olarak bu tarz şeyleri katiyen denemelisiniz. Bunları uyguladığınızda sevilen olduğunuzu göreceksiniz.

Zayıflamak İstiyorum Spor Yapmalı mıyım?
Zayıflamak isteyip de bunun için spora başvurmayan bir adem evladı olması imkansız. Spor kilo vermek için en iyi metotlardan biridir kilo vermek için yetersiz da olsa katiyen spora yapmalısınız. Spor etmek vücudumuzdaki yağların fazlaca çabuk bir halde erimesine destek sağlar. Bu sayede gövde zaman içinde şahsını toplar ve incelir. Sonuç olarak bütün bu yazdıklarımız sizin için bir araya getirdiğimiz rahat zayıflama usulleridir bu şekilleri uyguladığınızda vakit içinde yararını göreceğinize güvenilir olabilirsiniz bununla birlikte size dediğimiz benzer şahsınıza “ben kilo vermek isterim” diyebilmeli ve bunu kabullenmelisiniz.


EmoticonEmoticon