Resimli Babalar Günü Kutlama Mesajları Facebook Kısa Sms Sözleri 2015

2015 Babalar günü ne zaman? ya da babalar gününde ne gibi hediyeler alınır sorularını soran meraklılar için kısa bir makale geçmek istedik. Sosyal medya twitter güzel babalar günü sözleri 2014 facebook babalar günü kutlama mesajları bilgilerini sunduk. Babaya eğer gerçekten hak eden fedakar özverili ve evlat kıymeti bilen bir reise sahipseniz sadece uzun zamandır duymayı hayal ettiği o sihirli sözcükleri söylemeniz "seni seviyorum babacığım"demeniz yeterli. Ya da illa elle tutulur bir hediye almak istiyorum diyorsanız, saat, kalem gibi hatırlanabilir hediyeler alabilirsiniz.Yazımıza en güzel anlamlı babalar günü tebrik kartları ekledik. Dilediğinizi seçerek internetten babalar günü kutlama sms leri paylaşabilirsiniz.
En Güzel Babalar Günü Tebrik Mesajları 
Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.
Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.
 Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.
Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.
İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.
Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.
Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.
Babalar Günü Şiiri Evlat Evlat Dinle


EmoticonEmoticon