2015 Resimli Berat Kandili Mesajları Facebook Paylaş Güzel Anlamlı Kısa SMS Sözleri

15 Şaban 1436 Berat Kandili 01/02 Haziran 2015 Pazartesi Salı, Berat Kandili Kutlamaları. Anlamlı En güzel Berat kandili Kutlama Mesajları, Özel Berat Kandili  tebrikleri, Görseller Berat Kandili tebrik kartları twitter facebook Paylaş işlemleri için hazırlıklar başladı. Yerde ve göklerde bulunan tüm canlıları adını zikrettiği yüce yaratıcının affına nail olmanızı diliyoruz. Affedilme, arınma, temizlenme gibi manalara gelen bu değerli günü ve geceyim en iyi şekilde değerlendirmenizi ve hak ettiği şekilde geçirmenizi diliyoruz.
 Dünyanın en anlamlı ve özel gecelerinden biri olan Berat kandili nedir? ne anlama gelmektedir konusunda gelecek yazılmızda din kategorimizden ayrıntılı olarak konu paylaşımı sunacağız. Ayrıca Nihat hatipoğlu, Mustafa Karataş hoca efendi Berat kandili dualarınıda video olarak izlemeniz için paylaşmaya çalışacağız.
Türkiye ve dünyanın yer yerinde bulunan sevdiklerinize, yakınlarınza, değer verdiğiniz özel insanlara görüşemesenizde web sayfamız Bilgiozetim.com aracılığıyla Berat kutlamalarınızı gönderebilirsiniz. Herkese hayırlı kandiller diliyoruz.

 İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.
Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun
 Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Berat kandilini kutlarım Allah'a emanet olun.
 
 Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.
Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Beraat kandiliniz mübarek olsun.
Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Berat kandilin mubarek olsun.
Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.
Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.


EmoticonEmoticon