Şansa Davet Başvuru Formu Doldur 2014 Kanal D Kayıt Katılım Şartları Resmi Sayfası

2014 Şansa Davet yarışması başvuru formu doldur mak isteyenler eminiz ki artacak. Bir çok eğlenceli yarışma programıyla tanıdığımız Kanal D bu sefer de 2014 Şansa Davet yarışması katılım formu doldur mak isteyenleri ağırlayacak.

Yiğit Alıcı  gibi ünlülerin sunacağı Şansa Davet yarışması sunucusu kim onu Yiğit Alıcı biyografi veya Yiğit Alıcı hayatı vikipedi bilgilerini de size aktaracağız. Eğer sizlerde Kanal D Şansa Davet yarışmasına müracaat ederek şansımı denemek istiyorum diyorsanız makalenin sonundaki resmi kayıt bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Şansa Davet nasıl katılabilirim nereden nasıl başvuru yapılır  diyenlere kısaca aktaralım. Ozguncel.com Programa kaydolmak için yapmanız gereken web üzerinden sunulan online formu eksiksiz doldurmaktır.
Şansa Davet katılım şartları koşulları hakkında bilgi
Yarışma, çarkı çevirdikten sonra sizlere sorulacak genel kültür, magazin sorularına doğru yanıt vererek yanıtı istenen nesnenin doğru sessiz harflerini bulmak. Sesli harf satın alma hakkınız da mevcut tabiki. Yarışmada büyük ödül araba ve ayrıca vergi borçlarının ödenmesi olduğu açıklandı.

Şansa Davet yarışması kayıt formu için form.kanald.com.tr/sansadavet/form.aspx bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. 


EmoticonEmoticon