Boğulan Futbolcu Sedat Yüce Öldü mü Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri

Futbolcu Sedat Yüce Kimdir?

Boğularak ölen  Sedat Yüce hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sedat Yüce boğuldu. Denize giren ve cesedi hala bulunamayan 1994 doğumlu Sedat Yüce biyografisi yazımıza eklendi. Sedat Yüce öldümü nasıl öldü. Antalya'nın Alanya İlçesi'nde 3 arkadaşıyla beraber dinlence yaparken bir gün önce denizde kaybolan Ankaraspor'un ulusal futbolcusu 20 yaşındaki Sedat Yüce'nin yer alması için bugün sabah vakitlerinde denizde araştırma emek harcaması başlatıldı.

Keçiörengücü'nde kiralık olarak top koşturan Ankaraspor futbolcusu Sedat Yüce, 1 Haziran'da güruh arkadaşları Arda Çetintaş, Berkay Özçelik ve Samet Polat'la sezonun dermansızlığını atmak için Alanya'ya gerçekleşti. Konaklı Mahallesi'ndeki Oasis Otel'e yerleşen 4 futbolcu, bir gün önce saat 12.00 sıralarında yüzmek için otelin plajına yol aldı.
Dalgaya karşın yüzen 4 arkadaştan Sedat Yüce akıntıya kapılarak gözden kaybolurken arkadaşları zorlukla kıyıya çıkabildi. Haber verilmesi üstüne vaka yerine gelen Alanya Jandarma Komutanlığı'na bağlı takımlar, gece vakitlerinde denizde bir müddet araştırma yapmış oldu. Ancak ambiyans muhalefeti ve ambiyansın kararması sebebiyle araştırma çalışmalarına nifak verildi.Jandarma ekipleri araştırma çalışmalarına saat 08.30'da yine başladı. Antalya Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı 2 dalgıç, ulusal futbolcunun kaybolduğu noktada dalarak takribi 1 saat araştırma yapmış oldu. Dalgıçlar, denizin dalgalı olması sebebiyle emekleri zorlukla sürdürüyor. Sahilde emniyet önlemi çevre jandarma ekipleri, dürbünle yüzey taraması yapıyor. Kaynak: Milliyet


EmoticonEmoticon