Abdullah Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi Özgeçmişi Şarkıları

http://www.bilgiozetim.com/2014/07/abdullah-yldz-kimdir-kac-yasnda-nereli.html
Maltepe'de bir gün önce gece vakitlerinde, Girne Mahallesi Narlıdere Caddesi üstünde kaldırıma çıkan minibüsün çarpması akıbeti feci biçimde yaşamını kaybeden Abdullah Yıldız defnedildi. Minübüs kazasında ölen Abdullah Yıldız nereli? şarkıcı Abdullah Yıldız  kaç yaşında idi? vikipedi Abdullah Yıldız şarkıları müzikleri klipleri ile tanınan 30 yaşındaki Yıldız için Girne Mahallesi Merkez Camii'nde ikindi zamanı meftah namazı kılındı. Cenaze törenine, Abdullah Yıldız'ın akrabaları ve akraba dostları iştirak etti. Kılınan ölü namazının hemen sonra, Abdullah Yıldız'ın cenazesi Sultanbeyli Osmangazi Mezarlığı'nda toprağa verildi.

MİNİBÜS SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI
Bu arada, kazaya yol açan minibüs sürücüsü Abdal Gül (30) de öğle vakitlerinde Küçük Asya Adalet Sarayı'na sevk edildi. Savcılığa verdiği ifadenin hemen sonra tutuklanması istemiyle Nöbetçi 1. Sulh Ceza Mahkemesi'ne sevk edilen Gül, ifadesinde, döngü halindeyken karşıdan gelen ak renkli bir arabaya çarpmamak için vasıtanın soluna geçmeye çalıştığını, geçmek istediği yönde de kişilerin olduğunu ve aniden hakimiyetini kaybederek ilçenin husule geldiğini anlattı. Ancak nöbetçi mahkeme, "Taksirle ölüme sebebiyet son" suçundan Abdal Gül'ün tutuklanmasına hüküm verdi.
ÖLEN ABDULLAH YILDIZ MÜZİSYEN...
Öte taraftan, genç yaşta yaşama veda eden Abdullah Yıldız'ın şarkıcı olduğu, 2 sene evvel "Mektuplar" isimli bir albüm çıkardığı öğrenildi. Yıldız'ın "Mektuplar" isimli arabesk düşlem çeşidi şarkısına klip de meydana getirdiği meydana geldi. MESAM da, Abdullah Yıldız'ın meftah törenine bir çelenk gönderdi.


EmoticonEmoticon