Murat Göğebakan Öldümü Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Hastalığı Sağlık Durumu

Murat Göğebakan Biyografi
http://www.bilgiozetim.com/2014/07/murat-gogebakan-kimdir-vikipedi.html

Murat Göğebakan kimdir, Murat Göğebakan vikipedi, Murat Göğebakan hastalığı nedir? Murat Göğebakan yoğun bakımda. Murat Göğebakan hayatı hakkında bilgiler. Murat Göğebakan doğum tarihi 9 Ekim 1968 yılıdır. Doğum yeri Adana ilimizdir. daha sonra ailesiyle birlikte Almanya'ya giderek 5 yaşına kadar orada yaşadı. Daha sonrasında ilk, orta ve lise öğrenimini bitirmek suretiyle yine Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamlamış oldu. Murat Göğebakan evli mi eşi sevgilisi kim sorusunun yanıtlarını araştırıyoruz. Murat Göğebakan twitter ve facebook hesaplarını da sizlere sunacağız.

1986 senesinde Hacettepe Üniversitesi yönetim konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonrasında da Çukurova Üniversitesi'nde tedris görevlisi olarak bulundu. Bu senelerde dergah öğretimi aldı, gitar dersleri verdi ve bar emekleri yapmış oldu. 1995 seneye kadar Adana'da yaşadı ve bu sırada bir evlilik yapmış oldu. Bülent isimli evladı olan Göğebakan 1994 senesinde eşinden ayrıldı.

Murat Göğebakan 2 Mayıs 2009 senesinde grip diye gittigi hastanede, lösemi olduğunu öğrendi ve Lösemi teşhisi konuldu. Hastaneye kaldırılan müzisyen, hastalığı ciddi olduğu ve tedavisinin yoğun bakımda devam ettiği bilgileri doktoru tarafından açıklandı.
Murat Göğebakan Resimleri Fotoğraf Galerisi
Murat Göğebakan Son Sağlık Durumu Yoğun Bakımda
Murat Göğebakan Son Sağlık Durumu Ayyüzlüm Dinle


EmoticonEmoticon