Ertuğrul Şakar Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Biyografisi Resimleri

Kurtlar Vadisi Fehmi Kuzuzade kimdir? 
Kurtlar vadisi Ertuğrul Şakar Biyografi bilgileri ve Kurtlar Vadisi Kordon Celil Ertuğrul Şakar Vikipedi özgeçmiş detaylarını sizler için araştırdık. Ertuğrul Şakar hayatı hakkında bilmek istedikleriniz yazımızda mevcuttur.

1977 senesinde Çeçen asıllı bir ailenin erkek çocuğu olarak Sivas'ta doğan Ertuğrul Şakar ilkokulu ve ortaokulu Sivas´ta tamamladıktan sonrasında Eskişehir demir yolu meslek lisesinden ve Hacettepe Üniversitesi yönetim konservatuvarı tiyatro bölümünü tamamlayarak mezun oldu. http://bilgiozetim.com Muhtelif dizi, beyazperde ve reklam filmlerinde rol platform Şakar oyunculuk ömrünün yanında Hacettepe Üniversitesinde tedris görevlisi olarak diksiyon ve tiyatro dersleri vermektedir.

Şakar 2010 senesinde yayına başlıyan ve askerlerin terörle mücadelesini özetleyen Şefkat Tepe dizisinde oynamaktadır. Şakar dizide canlandırdığı katı karakterli astsubay Kordon Celil´in aksiyon sahneleri ile oldukça kısa zamanda her yaşta izleyicinin takdirini toplamıştır. Köprüden akıntılı ve süratle akan bir suya atlamak veya binalardan iple inmek benzer görüntüler oyuncuya seyirciler içerisinde ve hemen sonra dizi görüntü veren kısmında efsaneleşmiş lakabını kazandırmıştır. Şakar Şefkat Tepe dizisinin yanında Seyfi rolüyle Eyvah Halam dizisinde, Naci rolüyle Dördüncü Osman (3. kısım) dizisinde, Tombala adlı beyazperde filminde, muhtelif reklam filmlerinde ve kısa metrajlı filmlerde rol almıştır.

Ertuğrul Şakar Dizileri Sinema Filmleri
Sene     Film     Karakter
2008     Eyvah Halam     Seyfi
2009     IV. Osman     Naci
2010     Şefkat Tepe     Kordon Celil

Ertuğrul Şakar Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon