Skype Engel Kaldırma Cep Laptop Bilgisayar Tablet Android İphone

2014 Skype'de engelli kişinin engelini nereden kaldırırım? 2015 İphone Skypede engellediğin kişileri nereden görürüm? Samsung Skype kişi engeli nasıl nasıl kaldırılır? General mobile Skype'de engelli kişileri görme engelini kaldırma nasıl olur. http://bilgiozetim.com Tablet Skype engelli kişilerin engelini kaldırma hakkında merak ettiklerinizi yazımızda sizlere aktaracağız.

Bir zamanların en çok tutulan görüntülü sohbet programı Msn Messenger, Microsoft'un Skype yazılımını satın almasıyla tamamen kaldırıldı. Kullanıcılar artık msn hesapları ile skype kullanıyor. Bir çoğunun rahatsızlık duyduğu başlıca sıkıntılar ise Skype Gelen Mailleri Okuma ve Skype'de msn gibi Titreşim özelliğini olmaması...

Neyse değerli arkadaşlar Skype kullanıyorsanız ve birini engellediyseniz yapmanız gereken sırasıyla
Araçlar => Seçenekler => Gizlilik => Engellenmiş kişiler listesine girmek ve buradan engelli olan kişiyi listeden çıkarmak böylece artık o kişiyle tekrar bağlantı kurabilirsiniz. Sorun yaşayanlar yorum atsın. Skype Cepten engelli kişinin engelini kaldırmak isteyen de aynı şekilde herhangi bir masaüstü ya da laptop bilgisayardan hesabına giriş yapıp bu şekilde engeli kaldırsın.


EmoticonEmoticon