Darıca Farabi Devlet Hastanesi Randevu Alma Online Sıra Kayıt Olma 2014 2015

İzmit Gebze Darıca Farabi Devlet Hastanesi web randevu alma, darıca farabi online sıra alma, ayrıca faravi hastanesi telefon ve mesajla online sıra alma ve Darıca Farabi Devlet Hastanesinden nasıl randevu alınır mevzusu randevu alma sisteminde köklü farklılaşmaların yapılma olmasından hastanelerden randevu almak arzu eden insanlara informasyon bitirmek şahsına hazır hale getirildi. Darıca Farabi Devlet Hastanesi internetten sıra alma sistemi hakkındaki bütün ayrıntılar makalemizde yer verilmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafınca meydana gelen bütün güncellemeler her daim makalemizde alan alacaktır. Ayrıca randevu elde etme sistemi hakkındaki aklınıza takılanları ve yaşadığınız problemleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Buradan Darıca Farabi Devlet Hastanesi Randevu Al linkini tıklayarak online olarak sıra alabilirsiniz.


Darıca Farabi Devlet Hastanesinden 2 halde sıra almanız olasıdır. Öncelikle telefon üstünden randevu elde etmek için 182 numarasını arayabilir ve dilediğiniz hastaneden tedavi için sıra alabilirsiniz. 182 MHRS sıra elde etme sistemine yapmış olduğunuz aramalara yalnız konferans bedeli ödersiniz. Yani ilave bir ödeme yapmayacağınızı bilmenizde yarar bulunmakta. Bir öteki sistem ise Darıca Farabi Devlet Hastanesi internetten randevu elde etme sistemidir. İnternet üstünden hastalıklarınıza tedavi için randevu almak için hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresine giriş yapmanız ve kayıt olmanız gerekiyordur. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonrasında TC hüviyet no ve geçişlik aracılığı ile sistemi giriş yapmış olup arzu ettiğiniz hastanenin arzu ettiğiniz kısmından hastane sırası alabilirsini.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Adresi Yol Tarigi Telefon ve İletişim Bilgileri
Adres: Darica Farabi Devlet Hastanesi
 Fevzi Çakmak Mah.Dr. Zeki ACAR Cad.No.62 Darica/KOCAELI
Telefon: (0262) 656 43 44
mail: data@daricafarabidh.gov.tr

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Hangi Bölümlere Randevu Alabilirim?

Dahiliye,  nefroloji, iltihap rahatsızlıkları, psikiyatri, üroloji, kulak burun boğaz, genel ameliyatsal, meme rahatsızlıkları, onkoloji, çocuk rahatsızlıkları, çocuk ameliyatsal, plastik ameliyatsal, endokrinoloji, gastroloji, kardiyoloji, ortopedi, bayan doğum, nöroloji, diyetisyen, kbb, göz, beyin ameliyatsal, çocuk kardiyoloji, diyabet, dermatoloji, alerji
Darıca Farabi Devlet Hastanesi Laboratuar Sonuçları hakkında detayları da zamanla ekleyeceğiz. Geçmiş olsun.


EmoticonEmoticon