Rıza Esendemir Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Mesleği Resimleri Biyografi

İrem Derici kiminle evlendi? Şarkıcı İrem Derici eşi Rıza Esendemir Kimdir? evlilik resimleri nişan ve düğün fotoğrafları Rıza Esendemir hayatı hakkında bilgiler vermek istedik. Türkiye'nin müzik konusundaki başarılı yeteneklerinden olan Rıza Esendemir mesleği Türk radyocu, aranjörlüktür.Rıza Esendemir boyu kilosu ve ayrıca Rıza Esendemir twitter hesabı facebook sayfası instagram fotoğrafları büyük merak konusu haline geldi.
Çok küçük yaşlarda Radyoculuk mesleğine merak saran ve sadece 11 yaşındayken Denizli'de bir radyoda göreve başlamıştır. Daha sonra bir çok farklı radyoda çeşitli görevler yerine getiren başarılı isim İbrahim Esendemir 2007'de Best FM üzerinde yayınlanan A-Rıza Show programını sunmaya başlamıştır. Başarısını kısa eğlenceli ççeşitli tiplemeler ve komik telefon şakalarıyla arttırmayı başararak günümüze kadar çizgisini kormuştur. Televizyonda yayınlanan Gelinim Olur musun? isimli evlilik yarışması sonrasında Semra Kaynana adıyla tanıdığımız Semra Yücel'in konuşmalarını "Semra Yücel Megamix" (Daldan Dala) adını verdiği bir şarkı ile müzik dünyasına getirmiş ve merak konusu olmuştur.

Başarılı aranjör Rıza Esendemir Eylül ayı içerisinde müzik dünyasına bomba gibi giriş yapan şarkıcı İrem Derici ile hayatını birleştirmiştir.

Rıza Esendemir Resimleri Fotoğraf Galerisi


EmoticonEmoticon