Şirincan Çakıroğlu Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografisi

Şirincan Çakıroğlu BiyografiFox TV Güldür Güldür Fatoş Kardeş kimdir gerçek adı Şirincan Çakıroğlu hayatı hakkında bilgiler ve Şirincan Çakıroğlu vikipedi detaylarını yazımızda sizlere paylaştık. Güldür Güldür Oyuncuları tam kadro konumuzda eklemiştil. Şirincan Çakıroğlu fotoğrafları ile fazla gündeme girmese de dikkat çeken başarılı bir tiyatro oyuncusu olarak izleyicinin beğenisini kazandı.

Sinema ve dizi oyuncusu olarak başarılı bir çizgi yakalayan Şirincan Çakıroğlu doğum yeri Ankara ilimizdir. http://Bilgiozetim.com 1.65 cm boylarında, 20 li yaşlarındaki Şirincan Çakıroğlu TED Koleji'nden mezun olarak Ankara Üniversitesi Radyo-Tv-Sinema bölümünü kazandı ve başarı ile tamamladı. Daka sonra Kanal B ekranlarında yayınlanan çocuk kuşağı programı yapım yardımcılığı görevini üstlendi. 2006 yılında İstanbul'a gelen Şirincan Çakıroğlu dizi ve film setlerinde prodüksiyon asistanlığı, yönetmen yardımcılığı gibi görevler yaptı.

2010 - 2011 BKM Yılmaz Erdoğan tarafından kurulan PROT atölyesinde senaryo ve oyunculuk dersleri alarak Çok Güzel Hareketler Bunlar seti için oyunculuk ve skeç yazarlığı görevlerinde bulundu. Şu anda Fox TV ekranlarında Güldür Güldür programında oynamaktadır.

 Şirincan Çakıroğlu Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon