Behçet Nacaroğlu Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Öldü Mesleği Resimleri Biyografi

Behçet Nacaroğlu Biyografi


Parçala Behcet Nacar tam gerçek ismi Behçet Nacaroğlu doğum tarihi 7 Nisan 1934, doğum yeri, nereli İstanbul, 80 yaşındaki oyuncunun ölüm tarihi 3 Ekim 2014 Kurban bayramı arefesi, Behçet Nacaroğlu mesleği Türk erotik filmleri ve Yeşilçam filmleri oyuncusu.

Behçet Nacaroğlu eğitimi İstanbul Erkek Sanat Enstitüsü mezunudur. Asıl mesleği dökümcülüktür, taksi şoförlüğü de yapmıştır. http://bilgiozetim.blogspot.com Taksicilik yaparken 1960'lı senelerin ortalarında beyazperdeye figüran olarak adım atmıştır. Yaklaşık 142 filmimizde rol almıştır. Ayrıca Türk sinemasının ilk otomobil patlatma sahnesini, yapımcılığını da kendisinin üstlendiği bir filmimizde kendisi uygulamıştır. İlyas Salman, Müslüm Gürses, Fatma Girik şeklinde bir hayli ünlüyle filmleri bulunmatadır.

1970'li senelerin ikinci yarısında Türk türü erotizm filmlerle ün kazanan sanatçı, birtakım filmlerde yapımcılığının ardı sıra, 1987 senesinde bir senaryo yazmış olup, son olarak 1997 senesinde bir filmimizde rol almıştır. "Parçala Behçet" olarak zihinlerde kalmıştır.

Uzun seneler ciğerlerinden Çapa Hastanesinde iyileştirme kabul eden ve en son da Balıklı Rum Hastanesi Geriyatri servisine yatırılan Behçet Nacar, 80 yaşlarında vefat etti.

Yıllar ilkin partnerini kaybeden Behçet Nacar'a 55 yaşındaki erkek çocuğu ve gelini bakıyorlardı.

Sinemanın derhal her branşında etkinlik yayınlayan Behçet Nacarin ek olarak Beyoğlu'nda bir kostüm kiralama dükkanı bulunuyordu.


EmoticonEmoticon