December Hangi ay Türkçesi Anlamı Okunuşu Vikipedi

Aralık İngilizce hangi ay?
 http://www.bilgiozetim.com/2014/10/december-hangi-ay-turkcesi-anlam.html
December kaçıncı ay? December Türkçe anlamı nedir? December nasıl okunur? sorularına yanıt veriyoruz. İngilizce ayların isimleri nedir tek bir başlık adında sizlerle paylaşacağız. Eğitim kurumunda, devlet okullarında sunulan yabancı dil eğitimi isteğe başlı olarak Almanca, Fransızca, İngilizce tercihlerle ilk öğretim itibarıya başlıyor.

Yabancı dili ingilizce olarak tercih eden öğrenci kardeşlerimiz için günlerin, haftaların, ayların isimlerini Türkçe çeviri olarak paylaşmak istedik. Özellikle kafa karıştıran "December" ayının manası hangi ay adı olduğu konusu sayılır.

Yazımızın devamında December ay isminin Türkçe okunuşu ve Türkçe çeviri detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğitim kategörümüzü ziyaret ederek ingilizce fiil çekimleri, ingilzce kendini tanıtma ve tanışma cümlereri ile ingilizce mektuplaşma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bilgiozetim.com Aralık ayının İngilizcedeki karşılığ December olan ay hangisidir? Aralık ayı ingilizce nasıl söylenir yazılır veya okunma telaffuz şekli nasıl olur? detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ay ismi "December" Türkçe anlamı "Aralık" Türkçe olarak okunuşu "Disembır" şeklindedir.


EmoticonEmoticon