Facebook Sohbet Geçmişi Yazışmaları Nasıl Bulunur Silinir Kaldırılır

facebook.com üstünden arkadaşınızla söyleşi ettiğiniz konferans geçmişi iyi mi yer alır ve silinir? Facebok sohbet geçmişi temizleme, Facede eski konuşmaları kaldırma. Facebookta daha önceki sohbet geçmişi nereye kaydedilir? Facedeki konuşmaları arşivden silme hakkında bilgiler.

Dünyanın en büyük toplumsal paylaşım şebekesi feysbuk.com üstünden neredeyse artık her şeyi icad etmek olası. Canlı olarak karşınızdaki ile yapmış olduğunuz söyleşi konuşmalarınız Arşiv kısmında saklandığını ihmal etmeyin. Olur ya o kontakt size yeniden gerekir veya o yapmış olduğunuz yazışmayı sizden başkasının görmesini istemiyorsanız tamamıyla silmeniz gerekli. Aksi taktirde sildim deyip silmemiş olabilirsiniz.

Mesela karşınızdaki ile söyleşi kısmından yazışıyorsunuz ve o yazışmayı silmek istiyorsunuz. Bu sıradan derhal silebilirsiniz. Ama mühim olan şu ki orada sildiğiniz konferans diğer yerde de tutuluyor. Önemli olan oradan silmek.

Yukarıdaki resimdeki şeklinde yazışmalarınızı siliyor iseniz, o yazışmaların yalnız konferans penceresinden silindiğini ve Arşiv kısmında saklandığını ihmal etmeyin.

Facebook yazışmalarını radikal iyi mi silerim?

Facebook .com/messages/ buraya giriyoruz ve

Arşiv kısmını tıklıyoruz. Muhtemelen sildim diye düşündüğünüz çoğu konuşmanızda karşınıza çıkacaktır. Burada silmek dilediğiniz yazışmayı tıklayıp, yazışmanın derhal üzerinde yer edinen uygulamalar kısmını tıklıyoruz.

Konuşmayı Sil dediğimizde Facebook.com bizlere bir ihtar veriyor. Bu konuşmanın sendeki kopyasını silersen, bu muamele geri alınamaz. Onaylıyoruz konuşmalar silinmiş oluyor.


EmoticonEmoticon