2015 Yeni İstiklal Marşı Dinle İndir Son Hali Değişti mi 2015

İstiklal Marşı Değişti mi? İstiklal Marşı sözleri değiştirildi mi? Yeni İstiklal Marşı ne oldu? 2014 İstiklal marşı dinle İstiklal Marşımız değiştirildi mi? AK Parti'li Yasin Aktay'ın Bayburt'ta katılmış olduğu panelde, "Türk söylediğin bir sentezdir aslına bakarsan."
CHP'li İnce: Bayrak da Tartışmaya Açılacak, İstiklal Marşı Da,

AK Parti’li Yasin Aktay'ın Bayburt'ta katılmış olduğu panelde, "Türk söylediğin bir sentezdir aslına bakarsan. Türk diye bir ırk yok" laflarını eleştiren CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, “Bugün çıkmış bir AKP yalakası ‘Türk ırkı diye bir ırk yoktur’ diyor. Bu AKP bir 10 yıl daha fazla iktidarda kalırsa bilin ki bayrak da münakaşaya açılacak, İstiklal Marşı da münakaşaya açılacaktır” diye konuştu.

CHP'li İnce, il ve kaza başkanlıkları ziyareti ile belediye başkan adaylarını izah etmek için geldiği Amasya’da partililerle bir araya meydana. Yampaş Düğün Salonu’nda partililere seslenen CHP’li İnce, “Amasya’ya tekrar geldiğimde karşıcılık mebus olarak değil, bu ülkenin bir bakanı olarak iktidar mebus olarak ulaşmak isterim” diye konuştu.

Türkiye’nin ayrılma hududuna geldiği iddiasında yer alan İnce, “Bu devlet ayrılma sınırlarına gelmişse, tabelalarımızdan T.C. ibareleri indirilmişse, andımız yasaklanmışsa, Başbakan ‘Kürdistan’ demişse Amasya Genelgesi günlerinde gibiyiz anlamına gelir. Var olan değerlere haiz çıkmasını bilmeliyiz. Hani bir laf mevcuttur, sıhatimizi kaybettiğimizde sıhatimizi anlarız, yaşlılığa geldiğimizde gençliğimizi anlarız, bağımsızlığımızı kaybettiğimizde ise iş işten geçmiş meydana gelebilir. Bu toprakları böldürmeyelim. Bu ülkenin bayrağını indirtmeyelim” dedi.

“BAYRAK DA İSTİKLAL MARŞI DA TARTIŞMAYA AÇILACAK”

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Prof. Dr. Yasin Aktay'ın Bayburt'ta katılmış olduğu panelde, "Türk söylediğin bir sentezdir aslına bakarsan. Türk diye bir ırk yok" laflarını de eleştiren İnce, “Bugün çıkmış bir AKP yalakası ‘Türk ırkı diye bir ırk yoktur’ diyor. Bu AKP bir 10 yıl fazlaca iktidarda kalırsa bilin ki bayrak da münakaşaya açılacak, İstiklal Marşı da münakaşaya açılacaktır. Bunu bilin buna bakılırsa oy kullanın" gibi konuştu.

“BÖYLE ÜÇKAĞITÇILIK ŞEYTANIN AKLINA BİLE GELMEZ”

Hükümetin istatistik rakamlarını da eleştiren İnce, “Mesela bir gecede 2 bin 400 dolar varlıklı yaptılar bizi, ulusal geliri bir gecede değiştirdiler. Mesela sınavlarda sıfır çekmiyorsunuz artık, hiç bir şey yapmasan da sıfır vermiyorlar en azından bir veriyorlar. Mesela trafik kazalarındaki ölüm sayısını azalttılar. Nasıl azalttılar biliyor musunuz? Yüce Yaratıcı göstermesin bir ilçe oldu diyelim, 2 birey canını kaybetti, 3 birey de yaralı mevcut. Yaralılar sağlık kurumuna kaldırıldı, 2'si de hastanede canını kaybetti diyelim, ‘olmaz dönemin da ölseydi. İlk anda can veren 2'tepsi trafik ilçesinden yaşamını yitirdi, diğerlerini ecelinden yaşamını yitirdi yazıyorlar. Böyle üçkâğıtçılık şeytanın dahi aklına gelmez” ifadelerini kullandı.
İstiklal Marşı  Ensturmantel Dinle
Vekillerden İstiklal Marşı Dinle
İstiklal Marşı  Yeni Versiyon Dinle
İstiklal Marşı Orjinal Hali Dinle


EmoticonEmoticon