Serdar Oral Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi Mesleği

2015 Serdar Oral Özgü Namal’ın Sevgilisi Kimdir?
Özgün Namal evlimi evlendi mi? Özgü Namal hamilemi bebeğin babası kim? Ahmet Serdar Oral kimdir? Serdar Oral Kimdir vikipedi detaylarını araştırıyoruz. Serdar Oral kaç yaşında veya Serdar Oral mesleği ne iş yapar gibi sorulara da yanıt vereceğiz.Serdar Oral boyu kilosu ayrıca merak edilen sorular arasında. 35 yaşındaki başarıya ulaşmış tiyatro, dizi ve beyazperde oyuncusu Özgü Namal, bu sürem Yetenek Sizsiniz Türkiye’de jüri koltuğunda seyirci önüne çıktı. Özgü Namal‘ın bir kaç haftadır rahatsız olmasından ötürü jüri üyeliği vazifesine nifak verdiği açıklanmıştı.
 Özgü Namal Sevgilisi Serdar Oral Resimleri Foto Galerisi
Ancak meşhur oyuncunun gebe olduğuyla alakalı muhtelif havadis sitelerinde alan alınca gözler aniden bekar olan Namal’a çevrildi. Magazin kulisleri Özgü Namal’ın bir müddettir bir araya geldiği işadamı sevgilisi Serdar Oral‘dan gebe olduğu söylentisiyle çalkalanmaya başladı. Bu habere değin Serdar Oral adını duymayanlar, şu anda Serdar Oral‘ın kim bulunduğunu merak etmeye ve internette inceleme meydana getirmeye başladı. Biz de bu hali düşünerek meraklı web kullanıcıları için Serdar Oral ile alakalı malumatlar son istedik. Serdar Oral Kimdir? ayrintiyla sayfamızda.

Oyuncu Özgü Namal ile eşiyle olan evliliği ile adı gerekli Serdar Oral ile alakalı internette oldukça data bulunmuyor. Ancak reklamcılık sanayiinde olduğu malum işadamı Serdar Oral’ın Ferco Holding’in ortaklarından biri olduğu malumatına ulaşabildik.

Kaynak: Ahmet Kocabıyık, Ferruh Tanay, Serdar Oral ve benim sahibi olduğumuz Ferco Holding Park Orman’ı 10 seneliğine yap-işlet-devret modeliyle kiraladı. Burada bir havuz ve gecekondu gibi birkaç yapı ulaştı. Biz mart ayı başlangıcında, İstanbul’da doğayla birbirine bir kültür ve eğlence merkezi inşa suretiyle harekete geçtik. Eski binaların yerine yeni ve modern üniteler yaptırıldı. Milliyet Pazar-11 Temmuz 2001

Özgü Namal‘ın uzun süredir bir araya geldiği reklamcı sevgilisi Ahmet Serdar Oral ile birlikteliğinden beklediği bebeğinin cinsiyeti belirli oldu. Erkek bebek bekleyen çiftin oğullarına Nefes adını vereceği öğrenildi.

1 yorum so far

Yardiminiza ihtiyacimiz var gercekten lutfen benim evime de gelin


EmoticonEmoticon