ACU.exe çalışmayı Durdurdu Hatası Kesin çözüm Windows XP 7 8 32-64 Bit

 Assassin's Creed Unity ACU.exe çalışmayı durdurdu hatası nasıl düzeltirilir kesin çözüm. Acu.exe has stopped working error how to fixed. Ubisoft firmasının geliştirdiği ve 2014 2015 sezonu için son sürümünü piyasaya sürdüğü Assassin's Creed Unity oyunu indir enler genelde bu sorunu yaşamıyor.

Fakat işletim sistemlerinde virüs yada aşırı program, oyun kur kaldır nedeniyle sistem dll'leri çöplüğe dönmüş olan bilgisayarlarda orjina oyun da olsa ACU.exe hatası alıyorum ne yapmalıyım diye yakınmanıza neden olabilir. http://Bilgiozetim.com ekibi olarak sizlere bir kaç çözüm yöntemi sunacağız. Denemeden şikayette bulunmak yerine mutlaka uygulayın.

Assassin's Creed Unity 2015 ACU.exe kapanma oyundan atma, oyundan çıkma, siyah ekranda kalma, donma, kitlenme gibi sorunların başlıca sebebi, korsan oyun kullanılmasıdır. Legal yoldan satın alınmış herhangi bir crack, hack uygulanmamışsa oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz.

Oyun legal değilse öncelikle oyunun belgelerim klasöründeki save, kayıt klasörünü silin ve yönetici olarak tekrar açmayı deneyin. Oyun yine açılmazsa, ekran kartı ve Directx programını güncelleyin. Eğer yine çeşitli hatalar verirse, oyunu tamamen kaldırın tekrar kurun çalıştırmadan önce belgelerimdeki klasörü silin. Eğer buna rağmen çalışmadı diyorsanız da İşletim sisteminiz ne olursa olsun. Bilgisayarı formatlayın, Windows XP x86, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 32 64 bit sitemi tekrar kurun.
Windows 7 kullananlar mutlaka SP1 güncellemesini yüklesin ve daha sonra mutlaka 1.21 gb boyutundaki Assassins.Creed.Unity.Update.v1.3-RELOADED paketini indirip kursun. Sorun kesin çözülecektir. Hala sorun yaşayanlar yorum bölümünden paylaşsın

1 yorum so far

oyunun belgelerim kısmı nerde


EmoticonEmoticon