Mert Palavaroğlu Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

Daha önce Ümit Kantarcılar tarafından sunulan Kızlar ve Anneleri yeni sunucusu Mert Palavaroğlu biyografi detaylarını yazımızda aktaracağız. Survivor Mert Palavaroğlu vikipedi bilgileri kısaca şu şekilde. Mert Palavaroğlu doğum tarihi 15 Temmuz 1989 yılıdır. Mert Palavaroğlu doğum yeri İstanbul ilimizdir. Mert Palavaroğlu boyu 1.80 cm üzeridir. kahve rengi gözlü kilosu 75 kg civarındadır. http://bilgiozetim.com Mert Palavaroğlu sevgilisi kim var mı evli mi official resmi facebook , twitter instagram hesaplarını araştırıyoruz. Mert Palavaroğlu eğitim hayatını Sakarya Üniversitesi (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu “rekreasyon” bölümünden 2010 yılında olarak tamamladı. Mert Palavraoğlu değil tabiki palavar kelimesinin anlamı nedir ne demektir bunu da ileride paylaşacağız.

Üniversitede okumuş olduğu devre evveli ve hemen sonra iş dünyasına devam etti. ilk olarak basketbol oyunculuğu ile başladığı iş hayatı hemen sonra; organizasyon, sahne oyunculuğu, antrenörlük, radyo ve tv programcılığı, seslendirme işleri olarak devam etti.

2005-2006 yılları aralığında İstanbul Maltepe’de Fenerbahçe Spor Kulubü-Tekel Spor Kulubü basketbol antrenörlüğü yapmış oldu.

2008-2010 yılları aralığında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulubü basketbol oyuncusu ve spor okulları, küçük ve minik tayfa antrenörlüğü yapmış oldu.

2007-2013 yılları aralığında farklı bölgelerde 200’ü aşkın sahne gösterileri yapmış oldu. 2006-2010 yılları aralığında rekreasyon, eğlence müdürlüğü görevinde bulunmuş oldu.

2011 senesinde da meçhul sayılar servisi 11880 reklam filmimizde vazife aldı.

2012 senesinde askerlik hizmetini başkent’da tamamlamış oldu.

muhtelif tv programlarında sunuculuk yapmış oldu. TRT Okul televizyonunda “Kelime Çengeli” adlı yarışmayı sundu. muhtelif reklamlarda seslendirmeler yapmış oldu.

Mert Palavaroğlu,2008 seneninden buyana içerisinde bulunmuş olduğu “Grup curcuna” adlı rekreatif şov grubu olarak bu güne değin bir hayli kere sahnede ya da onlar için sahne sayılabilecek her yerde performans sergiledi.

2011-2012 yılları aralığında number1 fm’de radyo yayıncılığı yapmış oldu. Ayrıca NR1 tvde sunuculukta yapmış oldu.

2013 senesinde Avea-Ptt “Aparakart” reklamında seslendirme yapmış oldu.

2014 senesinin Mart ayında süregelen, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunmuş olduğu Survivor yarışmasında Mert Palavaroğlu da “gönüllüler” takımında yarışıyor.


EmoticonEmoticon