Anonymox Premium Premium Key Aktivasyon Kodu Girme Full Yapma Resimli Anlatım

Firefox eklentisi olarak kullanıcıya sunulan ve bu sayede internet ortamında hızlı sahte ip adresi yardımıyla güvenli ve gizli bir şekilde gezinmeyi sağlayan bir yazılım. Anonymox Full versiyon indir Anonymox premium unlimited activate cod  girildikten sonra daha hızlı sörf yapmak mümkün. Anonymox ücretsiz versiyonu ile de sınırlı olarak kullanılabilmektedir. http://bilgiozetim.com Amaç web anonim kullanıcılar için coğu web sitesi çoğu kez üçüncü şahıslara satılan detaylı kullanıcı profilleri, genel kullanıcı davranışlarını analiz ve oluşturma amacı ile takibe almak ister

Federal ya da özel kuruluşlar aracılığıyla baskı altına alınmak istenen özgür internet oltamını sağlayabilmek amacıyla geliştirilen bir çok yazılım mevcuttur.
Bununla birlikte özgürlük adı altında her türlü suçu işlemek isteyen en büyü ise çocuk güvenliği, telif hakkı ihlali veya terörle mücadele bahanesiyle web siteleri sansür ve böylece ifade özgürlüğünü sınırlamak.

Bununla birlikte medya platformları örneğin, sık sık uygulanan GeoIP-Blokları ile kökenlerine dayalı olarak kullanıcılara engelleme yoluna gidebilmektedirler. Bu durumda mucize yasılım AnonymoX ile sadece birkaç fare tıklaması ile başka bir ülkede bir sanal Kimlik jelling engellemerini aşabiliyorsunuz.

Eklenti özellikleri
IP-Adresi değiştirmek
Gizli kullanıcı olarak webde gezinme
Engelli / sansürlü web sitelerine giriş yapabilme
Hızlı şekillde başka bir ülkelere geçiş yapabilme
Her web sitesi için ayrı anonimleştirme ayarlarını, çerezleri silebilir genel ip, değişim tarayıcı kimliği gösterme 

Premium Version Özellikleri
Sınırsız Trafik
Daha hızlı indirme ve video izleme : 600 Kbit/s ücretsiz kadar 16384 Kbit/s'e kadar
AnonymoX reklam yok
Daha faz80'den fazla ülke ile kimliki gizleme İp değiştirme 

Ek Ülkeler: İsviçre, Avustralya, Avusturya, İsveç, Polonya, İspanya, İtalya, Hong Kong, Almanya, Fransa, Kanada, (ayrıca ücretsiz olanlar)  
Ek Özellikler otomatik sadece hızlı veya prim kimlikleri kullanabilmek

Ücretsiz Firefox ve Chrome eklentilerini :
Mozilla: addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/anonymox/
Chrome: chrome.google.com/webstore/detail/anonymox/icpklikeghomkemdellmmkoifgfbakio

Eklentileri indirdikten sonra resmi sitesini ziyaret ederek ücretli premium versiyonuna geçiş yapabilir ve sistemin size gönderdiği aktivasyon kodunu resimde tarif edildiği gibi girerek Anonymox full aktivasyon işlemini tamamlamış olursunuz.


EmoticonEmoticon