Bekir Ünlüataer Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

Bekir Ünlüataer Biyografisi

Nilgün Belgün eşi Bekir Ünlüataer hayatı hakkında bilgiler. Biyografisi benzer biçimde aramalarınıza cevap bitirmek maksadıyla hazırlamış olduğumuz yazı de detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bekir Ünlüataer vikipedi detayları şu şekilde. Son dönemlerin en fazlaca dört gözle beklenen adları içinde yer alan Twitter aşk iletileri ve Nilgün Belgün Bekir Ünlüataer benzer biçimde meydana getirilen aramalar sebebiyle bu detayları yayınlama gereği duyduk. Hayatı Türk Sanat Musikisi üstüne oluşan başarıya ulaşmış adın bütün kariyeri ve öğrenim detayları ile alakalı bir fazlaca ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yazımız ve ünlünün yaşamı hikayesinde bir yorumunuz yahut sorunuz var ise alt kısımdaki yorum kısmından paylaşalabilirsiniz.

Bekir Ünlüataer 1976 senesinde Istanbul’da hayata merhaba dedi.İlk ve orta öğrenimini İstanbul yerine babasının mesleksel rolü sebebiyle Nevşehir’de bitirmek mecburiyetinde bırakıldı. 1990 senesinde ailesiyle beraber yine İstanbul spin yaparak Lise eğitimine başladı. İstanbulan dönüşün peşinden 2 sene sonrasında 1992 senesinde Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne iştirak etti ve 4 sene süresince toplum içindeki bir oldukca değerli hocalarından usül,nazariyat, solfej, http://bilgiozetim.com sorumluluk,ve musiki edebiyatı öğretimi aldı. 1994 senesinde tekrar İstanbul'da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tanburi Sadun Aksüt ve Melehat Pars’tan sorumluluk ve Süheyla Altmışdört’ten de Türk Müziği, solfej ve nazariyet dersleri üstüne kritik tahsil aldı. 1996-1997 senelerinde Mesleki kariyerine TRT Gençlik Korosu’nda Tenör olarak devam etti.1997 senesinde I.T.Ü, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı imtihanlarını kazanarak Ses Eğitimi Bölümü’nü birincilikle tamamlayan Bekir Ünlüataer 1999 senesinde yönetim fotoğrafı gösterim uzvu TRT düzenlemiş olduğu ses yarışmasında İstanbul Bölge Birinci'liği ünvanını kazanmıştır. Aynı sene içinde okul öğretimi ile beraber TRT İstanbul Radyosu’nda konser ve cd çalışmalarında vazife aldı. 2003 senesinde Konservatuar dan mezun olarak eğitmini tamamlamış oldu. 2005 senesinde TRT nin düzenlediği “Alaturka Beste Yarışması”nda seslendirdiği yapıt birinci oldu. -12-16 Mayıs 2004 tarihlerinde Kutsi Ergüner Topluluğu’yla İstanbul “Aya İrini Kilisesi”nde Bizans ve Küçük Asya Tasavvuf Müzikleri’nin icra edildiĝi konserde bulundu. Kutsi Ergüner’in “Osmanlı Davulları” projesiyle Fas’ın başkentinde konser veren sanatçı tekrar aynı toplulukla 4-6 temmuz 2006 tarihleri içinde İspanya’nın başkenti Granada’da zamanı “El-Hamra” Sarayı’nın kemerleri içinde “Ferahfeza Mevlevi Ayini”ni icra etti. -25 Aralık 2006 senesinde Golden Horn Ensemble ile Almanya’nın Köln kentinde meydana getirilen “Mevlevi Ayini”nde rol oynadı. -2005 senesinde kurulan CRR türk Müziĝi topluluĝu ile sınırsız konserler veren Bekir Ünlüataer haken yönetim bünyesinde TRT Radyo ve televizyonları, yurtiçi ve yurtdışında olmak suretiyle ustalaşmış manada emek harcama ve konserlerini devam etmektedir.
Bekir Ünlüataer Resimleri Fotoğrafları Galerisi
Bekir Ünlüataer kariyeri hikayesinde yeni gelişmeler olduğu taktirde siz kıymetli takipçilerimizi bilgilendirmek için güncellenecektir.


EmoticonEmoticon