Cahit Kayaoğlu Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

Kurtar vadisi pusuda Cihat kimdir gerçek adı nedir? Polat Alemdar'ın ekibinde Cahit Olarak rol alıyor.. Asıl adı Cahit Kayaoğlu olan Kurtlar Vadisi Pusu kadrosuna yeni katılmış oyuncularımızdandır. Cihat Kayaoğlu Kurtlar Vadisi Pusu kadrosuna yeni katılmasına karşın oldukça oldukca insana sevdirmiştir şahsını. Kendine oyunculuk yaşamında başarılar dileriz.  Cahit Kayaoğlu evli mi sevgilisi kim var mı bilmiyoruz.  Doğum tarihi 70'li yıllardır. Cahit Kayaoğlu yaşı 40'lı yaşlarındadır. boyu 1.70 cm üzeridir.

Hayranlarının büyük alakasıyla karşılanan Cahit, hayatıyla alakalı açık yürekli itiraflarda bulunmuş oldu. Diziye Emniyet Teşkilatı'ndan geldiğini tanımlayan Cahit, bilinmeyenleri söyledi. İşte Cahit
Kayaoğlu(Cahit)'nun diri yayında cevapladığı o sualler:


Cahit ağabey oyunculuk yaşamınız iyi mi başladı? Kurtlar Vadisi öneri iyi mi gerçekleşti?

Gerçekten fazlaca estetik, inanılmaz bir duygu…Bunu fazlaca kelimelerle İfade arzulamak isabetli değil. Ben de evvel sizin benzer biçimde, izleyiciydim öneri ulaşınca oldukça heyecanlandım. Elimden geldiği kadarınca götürmeye çalışıyorum.

Sizi fazlaca kutlama ederim. Bence sizin Memati ile Abdüley’den farkınız daha fazla dirayetli olmanız.

Çok teşekkür ederim. Evet benim farkım dirayetli olmam . Bu aslen benim yaşam felsefem hem de. Sabırlı olmak her insanın yapması ihtiyaç duyulan bir şey. Bunu dizide de gösteriyorum.

Merhaba hemen hemen 18 yaşındayım. Yakınlarım bana ‘’Kurtlar Vadisi delisi’’ derler. Sizi de her kişiliği olduğu şeklinde hayranlıkla seyrediyorum. http://bilgiozetim.com Kurtlar Vadisi’nin bir videosunda savunma olarak gördüm .Bu isabetli meydana gelebilir mi? Dizi ne süre bitecek informasyon verebilir misiniz?

Doğrudur. Ben daha da evvelde bu ekibin içindeydim. Kamera önünde olmasan da. Tüyo verebilirim. Çünkü bunu asla bilmiyoruz. Ama Türkiye’nin bu şekilde problemleri olduğu müddetçe gerçekleri devamlı bahsetmek icap eder diye tahmin ediyorum. Bence asla bitmemeli.

Dizide olduğu benzer biçimde hep sakin misiniz?

Dizide oldukca mu sakin duruyorum. Aslında fazlaca sakin değilimdir. Tez canlıyımdır. Ama ağır başlıyım ondan o şekilde gözüküyor meydana gelebilir.

Sizi niçin Polat’ın beraberinde görevlendirdiler?

Bunu yaşı ilerlemiş olan kişilere sormak gerekli. Biz yalnız vazife icra ediyoruz. Sanırım gerekiyordu. Abdüley’in problemleri ulaştı. Polat’ın da beraberinde birine gerekseme ulaştı.

Polat’ın kadrosuna sonradan girdiniz ve oldukca başarı göstermiş oldunuz. Daha ilkin oyunculuk deneyiniz mevcut mı?

Daha evvel bir tecrübem olmadı.İlk Kurtlar Vadisi Pusu’da Pana Film’le başladım. Eğer bir muvaffakiyet var ise ekibim yardımıyla oldu.

Bugün niçin dizi yoktu ve niçin siz diziye girdiniz?

Bugün kanalın isteğinden ötürü ve bayram olduğu için ötürü Kurtlar Vadisi yoktu.

Diziye girişiniz ani oldu. Nereden geldiniz?

Evet teşebbüs ani oldu Polat beni güvenlik teşkilatından aldı.

Cahit KAYAOĞLU:
Kurtlar Vadisine Katıldıktan Sonra Herkes Tarafından oldukça başarılı ve basına konuşmayı sevmeyen Kurtlar Vadisinin Cahiti Eski bir Polis Memurudur. Necati ŞAŞMAZ ın küçüklük dostu olan Cahit KAYAOĞLU Necati ŞAŞMAZ ın Polisliği bırak gel teklifine kırmayarak geçtiğimiz sene çekilme etmiştir. Kendisi aslen Elazığlı'dır.


EmoticonEmoticon