Çiğdem Kayalı Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu Resimleri Biyografi

Çiğdem Kayalı Biyografisi
Sosyetenin en gözde hanımlarından Çiğdem Kayalı, genç aşkıyla Bodrum'da görüntülendi. Bugüne değin hep kendinden gençlerle aşk hayatta olan Kayalı, fit haliyle vicdan toplattı. Magazin gündeminde adına çok rastladığımız sosyetik güzel Çiğdem kayalı kaç yaşında veya Çiğdem Kayalı kaç kilo vücut ölçüleri gibi aramalara konu oluyor. İlerleyen yaşına karşın genç kızlara taş çıkartan Çiğdem Kayalı, antik sevgilisi Mehmet Dereli'yi ivedi unuttu. Sosyetik işadamından ayrıldıktan kısa bir müddet sonra şahsına yeniden genç bir sevgili kabul eden sosyetik estetik, evvelki gün Bodrum'daydı. Çiğdem Kayalı'nın beraberinde genç aşkı ulaştı.http://bilgiozetim.com Yalıkavak'ta yer alan Moon Beach'te güneşlenen aşıklar; bütün bakışları üstünde topladı. 57 yaşlarında olması durumunda biçimini sakınan Çiğdem Kayalı, genç sevgilisini sıkça öpücüklere boğdu. Sosyetik güzel, gazetecileri umursamadan da genç aşkıyla saadet pozları verdi.

Esmer sevgilisinden evvel Mehmet Dereli ile aşk hayatta olan sosyetik estetik; hafta senelerde da yeniden genç işadamları Uğur Güven ve Fatih Ergüç ile aşk yaşamıştı. 57 yaşlarında ve 2 kız çocuk annesi olduğu halde koruduğu mükemmel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan ve bu yüzden kendisinden genç bayları arkasından koşturan Çiğdem Kayalı için sosyete camiasında "57'lik lolita Çiğdem" yorumları geliyor. Çiğdem Kayalı'nın ilk partneri Ercan Akın'dan 28 yaşlarında Sinan isimli bir erkek çocuğu; Mustafa Denizli'den ise şimdilerde 19 yaşlarında olan Lal isminde bir bayanı yer alıyor. Çiğdem Kayalı, uzun zaman kendisinden 16 yaş ufak Uğur Güven'le aşk yaşadı. Kayalı; bu fırtınalı aşkı bitince de bu kez kendisinden 25 yaş ufak Fatih Ergüç'le beraber oldu. Çiğdem Kayalı'nın bitirecek evliliği ise Mehmet Dereli ile oldu.
Çiğdem Kayalı'nın mahkemelik olduğu Hande Yener'in evlenme kararı aldığı sevgilisi Ozan Öğüt biyografi detaylarını buradna öğrenebilirsiniz.


EmoticonEmoticon