Didem Balçın Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Boyu Kilosu Resimleri Biyografi

Diriliş Ertuğrul Gündoğdu eşi Selcan Hatun kimdir?

Diriliş Ertuğrul Dizi Selcan Hatun Kimdir?
Didem Balçın vikipedi detaylarını yazımızda sizlere ayrıntılı olarak aktaracağız. Kısa süre içerisinde Didem Balçın instagram facebook twitter resmi hesaplarını da araşırıp sunacağız. Didem Balçın sevgilisi kim var mı evli mi? gibi magazinsel sorularınız içinde http://bilgiozetim.com ekibi olarak çalışmalar yapacağız. Didem Balçın hayatı hakkında bilgiler şu şekilde. Güzelliği ve başarıya ulaşmış oyunculuğu ile dikkat çeken Didem Balçın yeni görevi için binicilik dersi almaya başladı. Selcan Hatun’u canlandıran Didem Balçın görevi gereği kah ata biniyor, kah ok atıyor! Ünlü oyuncu Didem Balçın TRT1 ekranlarında yayınlancak ‘Diriliş’ isminde dizi ile sevenleriyle buluşacak. Başrolleri Engin Altan Düzyatan, Didem Balçın, Kaan Taşaner ve Osman Soykut’un paylaşmış olduğu dizide  Selcan Hatun’u canlandıracak olan estetik oyuncunun  görevi için binicilik öğretimi almaya başladığı öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde toplumsal basında  atıyla beraber çektirmiş olduğu resmi paylaşan  Didem Balçın dizide Ertuğrul Gazi’nin abisi Gündoğdu’nun partnerini  oynuyor.

BEY KIZI DİDEM BALÇIN
Dede Korkut Hikayelerinde fazilet, estetik ve hamaratlık manalarını taşıyan bu estetik adı dizimizde Didem Balçın oynayacak. Dizimizde bir bey kızı olan Selcan Hatun hemen sonra Gündoğdu Bey ile evlenir ve babası can verdiği için kocası Gündoğdu’ nun bey olmasını fazlaca talep eder. Gündoğduyu her seferinde Bey olması için kışkırtan bu estetik bayan aslen Ertuğrul ile Gündoğdu boşluğundaki çekişmeyi alevlendiren kişidir. Selcan Hatun hem beygir binmekte hemde ok azaltmakta babasını aratmayacak ustalıkta bir tanesidir ve bu doğrultusuyla hepimizi şahsına fanatik bırakır. Gündoğdu Bey ise eşinin ihtirası ile Alp’lik içinde gelgitler yaşarken bol miktarda entrika, kuvvet oyunları ve tutku ilişkisine tanıklık edeceğiz.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Oyuncusu Didem Balçın Kimdir?
Dizimizde Gündoğdu Bey‘ in bayanı Selcan Hatun rolünü oynayacak olan estetik oyuncu Didem Balçın 18 Mayıs 1982 de ana kent da doğdu. ana kent Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro ve Oyunculuk Bölümününden mezun olan estetik oyuncu ondan sonra Firar, Gurbet Kadını, Açlığa Doymak benzer biçimde dizi ve filmlerle ismini duyurdu ve son olarak Dila Hanım Dizisindeki Arzu kişiliğini başarı göstermiş bir halde oynamasıyla dizi severlerin ve yönetmenlerin alakasını üzerine çekmeyi muvaffak oldu.  Annesi antik Türkiye güzellerinden Nur Balçın olan Didem Balçın güzelliğinin annesinden geçtiğine inandığını söylemiş oldu. Güzel oyuncumuza yeni projesinde bolca şanslar dileriz.
Didem Balçın Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon