En Sevdiğim 3 Şarkı Başvuru Formu Doldur 2015 ATV Online Kayıt Katılım Şartları

 ATV En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışması Başvuru Formu Doldur

Televizyon seyircilerinin dizi ve müsabaka programlarını seçenek etmesi, müsabaka programlarının popülerliklerinin verecek senelerde süratli bir halde çoğalmasına niçin oldu. Hal bu şekilde olunca tv kanalları birbirinden değişik formattaki müsabaka programlarına daha fazla bölge vermeye başladı. Televizyon kanallarının tek gelir kapısı olan reklamları pazarlayan reklam ajansları, reklamlarının organik olarak en oldukca izlenen programlarda geri gelmesini istiyor. http://bilgiozetim.com Bu konum imal şirketlerini de bu yayınlara ağırlık vermeleri hikayesinde teşvik ediyor. Bu sayfamızda gelecek günlerde ATV ekranlarında başlamış olacak yepyeni bir müsabaka programı olan En Sevdiğim 3 Şarkı isimli programın katılım Formu nasıl doldurulur.

Programa katılma niyetinde olan adayların en hoşlandıkları 3 şarkıyı seslendirecekleri gece sonucunda birinci olan yarışmacıya 50.000 TL değerindeki ödülü kazandıracak olan En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasına müracaat etmek zor değil.
En Sevdiğim 3 Şarkı yarışmasının tanıtımları bu bir ses yarışması değildir benzer biçimde inşa ediliyor. Bu da söylemek oluyor ki yarışmaya katılan yarışmacılarının seslerinin estetikliğine değil, jüri veya izleyicinin vereceği puanlara bakılacak.
En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışması internetten online müracaat formu doldurmanız ve yayımcı kanal ATV’ye göndermeniz kafi. Ayrıntılar için burayı ziyaret edin.


EmoticonEmoticon