Orkid Kız Gibi Yap Başvuru Formu Doldur Facebook Resmi Sayfası Nil Karaibrahimgil

2015 Facebook Orkid Kız Gibi Yap Şarkı Yarışması Başvuru Formu Doldur. Kim Nil’in klibinde yer almak istemez ki? Nil Karaibrahimgil kız gibi yap şarkısını dinle mek isteyenler yazımızın devamındaki videoyu başlatabilir ve Orkid klip yarışmasına katılabilirler. Orkit facebook kız gibisin katılım şartları nasıl olur. Orkid Nil Karaibrahimgil karaoke yarışmasına katılım şartları ve ayrıntılarını 

Haydi, mikrofonu kap, ‪#‎KızGibi‬ şarkısını Nil ile söyle, klipte yer alma şansını yakala!
Kim Nil’in klibinde yer almak istemez ki? :) Haydi, mikrofonu kap, #KızGibi şarkısını Nil ile söyle, klipte yer alma şansını yakala! 
“‪#‎KızGibi‬ yaptım ne yaptıysam!”
Yepyeni Orkid şarkısı ile efsane geri döndü… Haydi tıkla, sen de Nil ile beraber #KızGibi şarkımızı söylemeye başla! 
‪#‎KızGibi‬ hareketine ünlüler ve yazarlar da dahil olmak üzere birçok kişi dahil olmuştu, şimdi de bu hareketin gururla söyleyeceğimiz bir şarkısı geliyor! Acaba kim söylüyor?http://bilgiozetim.com  Çok az kaldı, bizi takip etmeye devam et!
#KızGibi hareketine ünlüler ve yazarlar da dahil olmak üzere birçok kişi dahil olmuştu, şimdi de bu hareketin gururla söyleyeceğimiz bir şarkısı geliyor! Acaba kim söylüyor? Çok az kaldı, bizi takip etmeye devam et!
O’nun yazıp, söylediği her şarkıyı çok sevdik…
Efsane geri dönüyor! Bizce kim olduğunu tahmin edebilirsin... Çok yakında bu sayfada, takipte kal! smile ifade simgesi
O’nun yazıp, söylediği her şarkıyı çok sevdik… Efsane geri dönüyor! Bizce kim olduğunu tahmin edebilirsin... Çok yakında bu sayfada, takipte kal! :) Ayrıntılar için burayı ziyaret edin.

1 yorum so far

Nasıl basvuruluyor anlamadım yardimci olur musunuz?


EmoticonEmoticon