Kim Kardashian'ın Babası Kimdir Bruce Jenner Kadın Oldu Resimleri

Bruce Jenner hayatı hakkında bilgileri sizlere aktaracağız. Bruce Jenner neden cinsiyet değiştirdi. Kim Kardashian'ın babası kadınmı oldu? Kim Kardashian'nın babası neden kadın oluyor? Yaklaşık bir senedir gündeme gelen havadis aileye yakın bir kaynak tarafınca doğrulandı. Kardashian'ın anası Kris Jenner'ın bir müddet önce yollarını ayırdığı kocası Bruce Jenner, hanımefendi olmaya hazırlanıyor.Ailesine çok yakın olan bir kaynakça, People dergisine meydana getirdiği izahta eski Olimpik atlet Jenner'ın kısa süre önce ameliyat geçirip cinsiyet değiştireceği ve aile fertlerinin de bu hale onay verdiğini açıkladı.

Aynı kaynak "Bruce, yapmak istediği şey için fazla sevinçli" diye konuştu.Kardashian- Jenner ailesinin yakını olan birey People dergisine, Bruce Jenner'ın aile fertlerinin bir müddettir bu düşünceye alışmak için uğraştığını ve nihayetinde da azar azar bu sonucu olumlu gözüyle baktıklarını söylemiş oldu.65 yaşındaki Bruce Jenner'ın hanıma dönüşme periyodu de yavaş yavaş bir belgesel haline getirilecek.

Bruce Jenner bir müddettir bakımlı tırnakları, uzun kadınsı saçları ve giderek belirginleşen dudaklarıyla magazin dünyasına konu oluyordu.


EmoticonEmoticon