Kızlar ve Anneleri Sunucusu Lemi Filozof Kimdir Vikipedi Kaç yaşında Nereli

Kızlar ve Anneleri Sunucusu yeni sunucusu Lemi Filozof Biyografisi ile alakalı meraklı araşıylarınızı gidermek amacıyla Lemi Filozof vikipedi konumuzu paylaşıyoruz. şu şekilde. Atv ekranlarının başarılı yarışma programı Kızlar ve Anneleri'nin ilk sunucusu bildiğiniz gibi başarılı genç ouncu Ümit İbrahim Kantarcılar'dı. Daha sonra kendisi farklı projelerde görev almak üzere ayrılınca yerine Survior Ünlüler Gönüllüler Türkiye yarışmasından tanıdığımız Mert Palavaroğlu geçti. Başarılı sunumuyla tanıdığımız genç yetenek rahatsızlığı nedeniyle istirahata çekilince yerine yine TV ekranlarından tanıdığımız beyaz perde ve tiyatro oyuncusu Lemi Filozof  geçti.
Hafta içi hergün ATV ekranlarında izlediğimiz Kızlar ve Anneleri yeni sunucusu Lemi Filozof ne iş yapar mesleği nedir evli mi sevgilisi kim kiminle birlikte veya Lemi Filozof kaç yaşında nereli gibi sorularınıza edindiğimiz bilgileri aktaracağız. alar ve kızlarından meydana gelen takımlar kıyasıya yarışırken hem eğleniyor, hem sürpriz ödüllerin sahibi oluyor. Kızlar ve Anneleri yeni parçalarıyla hafta içi hergün saat: 13.00 bakımından atv ekranlarında.
Lemi Filozof doğum tarihi 13 Ocak 1983 yılıdır. Doğum yeri İstanbul ilimiz. Sarı saçlu mavi gözlü oyuncunun boyu 1.70 cm üzeridir. Eğitim hayatını Anadolu Üniversitesi 'Çalışma Ekonomisi' bölümü mezunu olarak tamamlamış 1998 senesinde Kadıköy Belediyesi KASDAV'da tiyatroya başlamış ve Yeditepe Oyuncuları'nda rol almıştır. Aynı sene eğlenceli TV dizisi Gurbetçiler'de sokak çocuğu 'Bekir' rolünü canlandırdı. Tatlı Hayat, Dedemin Dolabı, Zümrüt, http://bilgiozetim.com, Ümit Milli, Mihriban, Recep İvedik, Dürüye'nin Güğümleri,  Filmin İsmi Henüz Yok, Yaman, Emret Komutanım , Fırtınalı Aşk, Hepimiz Birimiz İçin gibi projelerde rol almıştır.  TRT 1'de Şimdi Onlar Düşünsün dizisinde Aziz Keklik'in şöfürü olarak ekranlara gelmiştir.


EmoticonEmoticon