Radyo Viva Taksi Reklamında Çalan Şarkının İsmi Kim Söylüyor Sözleri Dinle

Radyo viva taksici reklamında arabada çalan arka plan jenerik reklam müziği Biraz Ferdi Tayfur Sıra dağlar, biraz Erkin koray Fesuphanallah ve biraz Erci-E bin arabama müziği şarkı sözleri ilerleyen konularımızda müzik kategorimize paylaşılacak. Radyo viva reklam şarkısının adı nedir kim söylüyor diyenler yazımızın devamında şarkının orjinalini dinleyebilir. Merak edenler reklamdaki konuşmanın tamamını buradan dinleyebilir. Haydi selametle.
Olay ticari filanda değil, sonuçta Amerikalı abiler gibi tavugu gizli baharatla kızartmıyoruz baba. Saklamaya ne gerek var? Amacımız topluma hizmet, vatandaşın keyfi yerinde olsun iş peşinden geliyor zaten.. http://bilgiozetim.com Ben bu işe ufakken başladım. İlk iş olarak hemen ehliyet aldım. Aşırı düşkündüm arabalara. Eee tabi o zamanlar pek de trafik yoktu.. Vardı da şimdikinin yanında Şam'da kayısı... artık trafik var da sıkıntı yok be abi.. Tamam mecburen duracağız arabanın içinde. Sonuçta ekmek parası, sinirlenmeye ne gerek var babacan? Yanında güleç adam olsun, Fizan'a kadar git. Bir keresinde aracı muayeneye götürecektim. Müşteri almayacaktım hesapta, inanır mısın? İnanır mısın dört koltuk dolu dolu muayeneye gittik. Benim aslan da tek seferde geçti muayeneden..
Abi arabayı dolu tutmanın formülünü sana ne kadar anlatsam boş, görmen lazım bu işin sırrını. Sır söylenmez derleri değil mi? Haa bir de duraktan arkadaşlar dediydi, müşteriler müziği kıstırıyormuş bazen hayret birşey ya.. Bendekiler hep daha da açtırıyor sesini. Şeker gibi müziği duyan, şarkı kaçıp gitmesin diye atlıyor arabaya. Araç hiç boşalmıyor ki. Neredeyse çalışmaktan patlayacak. Allah seni inandırsın, sırf sevdiği şarkılar çalıyor diye bir müşteriyi üç kere Darıca'ya götürüp getirdim. Gördün mü şimdi Türkçe müziğin keyfi çekecek müşteriyi. İşin sırrı Radyo Viva'da haydi selametle...
Taksici Reklamı Radyo Viva Dinletme Taktikleri
 Erkin Koray - Fesuphanallah Dinle

Erci E Bin Arabama Dinle


EmoticonEmoticon