Android İçin Whatsapp Süresini Bedava Uzatma Yöntemi

android whatsapp süresini bedava uzatmak, whatsapp süresini bedava uzatmak, whatsapp süresini uzatma Merhaba dostlar bu yazımda en fazlaca tüketilen anlık mesajlaşma programlarından önde gelen Whatsapp tatbik edilmesinin zamanı dolduğunda nasıl uzatabilirsiniz ondan laf edeceğim. Öncelikle bilinmiş olduğu suretiyle Whatsapp tatbik olarak büsbütün Facebook tarafınca satın alındı. Bu satın elde etme işlemiyle beraber küresel bir toplumsal şebeke olan Facebook malumatlarını lüzumlu yerlerle paylaşmış olduğu haberinin hepiniz duymuş olmalısınız. Aynı halde anlık mesajlaşma programı olan Whatsapp tatbik edilmesinin Facebook tarafınca anlınmasıyla anlık mesajlaşmaların, resim ve videoların 3. insanlara paylaşılması hakkındaki haberler ortada çalkalandı. Bunun doğruluk derecesi ne hemen hemen tam bilinmiş değil ama Facebook kullanıcı malumatlarını 3. insanlara paylaşıldığını duyurmuş. Bu yüzden Whatsapp üstünden yapacağınız konuşmalara, ses kayıtlarına, anlık görüntü, video şeklinde maddeleri paylaşırken özen göstermeniz hikayesinde sizi uyarmak isterim. Her ne miktarda anlık mesajlaşmalar olsada kayıtların tutulduğu bir sistem olduğundan neler yazdığınıza ve paylaştığınıza özen göstermelisiniz.

Konumuza dönmek luzumlu olursa nerede ise bütün zeki telefonların olmazsa olmaz uygulamalarının başlangıcında varan Whatsapp ilk yüklemeden itibaren 10 maaş bir parasız tüketim zamanı sağlıyor. Bu zaman dolması niteliğinde uygulanması gerekenleri bir fazla birey denemiştir eminin. Fakat denemelerde telefona format atmak ve root ayrılarak rom yüklemek şeklinde metotlar yer ediniyor. Tarif edeceğim metot yardımıyla tatbikin zamanı sıradan bir yolla uzatılabiliyor. Peki nasıl mı?

İlk yapmanız ihtiyaç duyulan 2. bir android cihazınızın olması ihtiyaç duyuluyor. Diğer elektronik alette whatsapp yüklü değilse acilen başta wi-fi ile olmak suretiyle whatsapp tatbik edilmesini cihazınıza indiriniz. Şimdi elinizde 2 aygıt buluyor, bu 2 elektronik aletten biri günlük yaşamınızda tükettiğiniz dizayn, öteki ise tablet ya da yeniden telefon meydana gelebilir. 2. alete indirdiğiniz metodu açın size bir doğrulama yapmanızı isteyecek, bunun için sizden telefon numarasına gönderilen doğrulama kodu yardımıyla kod girilen android cihazdaki tatbik doğrulanmış oluyor. Böylece doğrulanan aygıt üstünden anlık mesajlaşmaya devam edebilmeniz için bu şekilde bir metot geliştirilmiş ama bir konum bulunmakta o unutulmuş tahminimce. Gelelim aslolan meseleye, siz normalde tükettiğiniz elektronik aletten yapmaya giriş yaptığınızda tek sayı 2 elektronik alette metodu kullanamayacağınız ile alakalı bir ihtar veriyor. Bu uyarıdan sonrasında şayet sürekli olarak tükettiğiniz elektronik alette kullanmaya idame etmek dilerseniz tekrar doğrulama yapmalısınız. Doğrulama için numaranızı girdikten sonrasında size ileti yahut araştırma yöntemiyle sesli olarak doğrulama kodunu sistem otomatikman iletiyor. Günlük cihazınıza doğrulama kodunu girdiğinizde alttaki benzer biçimde bir monitör geliyor.

Karşılaşmış bulunduğunuz pencerede da görebileceğiniz benzer biçimde Android için Whatsapp tatbiki ilk gün yüklediğiniz benzer biçimde tekrar 10 maaş bir tüketim zamanı tanıdığını görmüş olacaksınız. 1,79 TL yüksek bir meblağ mı? Hayır senelik para olarak yüksek değil ama bunu bile veremeyenler var ise bu şekilde bir metot keşfettim tatbiki size kalmış. Yöntem yalnız Android işletim sistemine haiz teçhizatlar için geçerlidir. Diğer işletim sistemlerinde denenmemiştir, öteki sistemlerde deneyenler makale dibine yorum atabilirler.

Bu metotla mutlak suretle format atmanız gerek duymazsınız, root edip rom yüklemeniz gerekmemektedir. Tamamen programın şahsı üstünden meydana getirilen bir muamele olduğundan telefonlarınızı riske atıp, güvence kapsamına çıkarmanıza lüzum kalmayacaktır. Çünkü Android sistemlere rom atıldığında yetkiye sahip servis tarafınca güvence dışı bırakılır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..


EmoticonEmoticon