Facebook Kısa Bir Süre Sonra Geri Dönecek Açılmıyor Giremiyorum Sorunu Çözümü

27.03.2015 Facebook açılmıyor, neden girilmiyor? 27 Mart 2015 Cuma Yaklaşık bir saattir Kullanıcı ismi ve parolasını soğru girmesine karşın çok kullanıcı Facebook'a giriş yapamadı. Android, İphone, Samsung, Nokia cep telefonu facebook giriş sorunu.

Facebook'a girmek isteyenler : "Facebook bakım nedeniyle şu anda kapalı ancak birkaç dakika içerisinde normale dönecektir" uyarısı ile karşılaşıyor.

İlgili mesajla alakalı Facebook'un muavenet sayfasında, "Eğer ub hata iletinini arıyorsanız bu hesabınızın depolandığı veritabanını geliştirmekte olduğumuz manasına varıyor. Bu muamele esnasında hesabınıza erişemezsiniz. Bu halin sebep olabileceği sorun için özür diliyoruz" deniliyor.

 devam eden bu arızadan ilkin Facebook'a giriş yapmış meydana gelenler ise bundan etkilenmemiş görünüyor. Ancak bu kullanıcılar hesaplarından çıkış yapmış olup yine girmek istediklerinde aynı hata iletisiyle karşılaşıyorlar.

 Facebook'un tatbikinde ise bir mesele yaşandığına değin hiç bir geri tur yapılmadı.

Sosyal basına Facebook'a giremediklerini vurgulayan birtakım kullanıcılar Instagram'a da giremediklerini rapor ettiler.
Giriş meydana getirmeye çalıştığımda Facebook'un kısa bir müddet sonra geri döneceğini belirten bir ileti elde ediyorum.

Giriş oluşturmaya uğraştığınızda bu hata iletinini görüyorsanız, bu çoğu zaman hesabınızın depolandığı veritabanını geliştirmekte olduğumuz anlama gelir. Bu muamele esnasında hesabınıza erişemezsiniz. Bu halin sebep olabileceği hastalık için özür diliyoruz.

Aklınızda bulundurmanız ihtiyaç duyulan noktalar:

Bakım tamamlandıktan sonrasında aynı şifreyle giriş yapabilmeye devam edersiniz
Hesabınız bakımdan etkilenmez
Aynı anda bütün hesaplarda web adresi bakımı yapmadığımızdan, siz hesabınızı kullanamıyorken arkadaşlarınız web sayfasına erişebilir.

Yorumlar