Sesi Çok Güzel Başvuru Formu Doldur Kayıt Katılım Şartları 2015

2015 Fox TV Sesi Çok Güzel Katılım Formu doldur. Sesi Çok Güzel Yarışması kayıt ol. Yeni sezonda Fox ekranlarının hazırladığı bir şarkı yarışmasıdır. Sunucu kimdir vikipedi detayları hayatı hakkında bilgiler sunacağız. Emre Karayel, Sibel Can, Sertap Erener, Göhan Türkmen jüri olduğu sesi çok güzel başvuru nasıl yapabilirim diyorsanız acele edin.  Jüri adayların seslendirdiği hel dilden şarkıyı renkli bir biçimde paylaşıyor. 

Sesi Çok Güzel Yarışmasına internet üzerinden online başvuru  formu doldurmak istiyorum dienler Sesi Çok Güzel yarışması ayrıntılı bilgiler ile program çalışanları adayların formlarını değerlendirip istenilen kişiye Ev, eğitim şansı gibi büyük ödüller sunuyor.

Programda başvuru yapacak adaylar; ad, soyad, doğum tarihi, ülke, şehir, e-mail, Posta adresi, facebook hesabı, Twitter, cinsiyet, iş, ev telefonu, medeni durum, çocuk varsa, sayısı ve yaşı, eğitim durumu, sahne deneyimi, müzik dersleri kursları, tarihleri, kendi yaptığınız beste, şarkı sözü projeleri, ünlü, halkı arasından beğendiğiniz müzisyenler gibi, bilgilere sahipseniz veya sahip olan yakınlarınız tanıklarınız varsa hemen şansınızı deniyorsunuz, yakınınızı veya kendiniz ünlü yapıyorsunuz. adres: fox.com.tr/Sesi-Cok-Guzel/ihbar-et


EmoticonEmoticon