Evrim Alasya Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri

Güneşin Kızları Güneş rol adıyla tanıdığımız Evrim Alasya hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. son zamanlarda ismi çok telafuz edilen genç yeteneklerden biri olan ve Benim Adım Gültepe dizisinde Suna rolü ile seyirci önüne çıkmıştır. Evrim Alasya vikipedi detayları ayrıca ünlü oyuncularımızdan "Zeki Alasya" ile olan soyadı benzerliği nedeniyle merak edilmekte.

Evrim Alasya doğum yılı 5 Mayıs 1979 yılıdır. Doğum yeri ülkemizin en kalabalık şehri İstanbul'dur. Kendisine ne olmak istiyorsun suali sorulduğunda sürekli olarak oyuncu olmak isterim diyen Evrim Alasya Dokuz Eylül Üniversitesinin tiyatro kısmından 2003 yılında başarıya ulaşmış bir halde mezun oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonrasında kent tiyatrolarında sahne almaya başladı.

Nebahat Çehre Hanımefendiye çok fazla benzerliğiyle üzerine dikkatleri toplayan oyuncu bu benzerlik yardımıyla popülerliğine popülerlik katmıştır. 1.70 boyu ve 75 kilo ağırlığında olan başarıya ulaşmış oyuncu şu anda Benim Adım Gültepe dizisinde Suna kişiliğini canlandırıyor. İlerleyen zamanlarda hayranlarının merak ettiği Evrim Alasya sevgilisi kim var mı evli mi gibi soruları ve sosyal medya resmi twitter, facebook, instagram sayfalarını da araştırıp ekleyeceğiz.
 Evrim Alasya Resimleri Foto Galerisi
EmoticonEmoticon