2018 Kurban Bayramı Resimli Mesajları Facebook Paylaş

Milyarlarca insanın kutsal saydığı ve her yıl milyonlarca insanın hem karnının hem de kalbinin doyduğu bu güzel Kurban Bayramı'na kavuşmak Rabbimizin izniyle yine nasip oldu. Bazı Müslüman ülkelerde dış güçlerin oyunlarıyla düzenleri bozulan, yerlerinden yurtlarından olan muhacir din kardeşlerimiz burukta geçirse kendi ülkemizde elimizden geldiğince onları mutlu ve huzurlu bir biçimde sanki kendi ülkelerindeymişcesine ağırlamayı amaçlıyoruz.

Yüce yaratanın tüm İslam alemine uyanmayı ve bir araya gelmeyi nasip etsin..  Kurban bayramı kutlamaları 2018 için birbirinden güzel kısa sms mesajları paylaştık. Birbirinden anlamlı kısa bayram tebriklerini sosyal medya Facebook, Twitter, İnstagram üzerinden sevdiklerinize sunmanızı sağlamak amacıyla sizler için derledik. İslam camiasının aile büyüklerini ziyaret ederek onları hatırladıkları, küslerin dargınlıklarını unuttuğu, barıştığı bu özel günlerde öksüzü, yetimi düşünen, tok olarak uyumanın ne kadar değerli bir nimet olduğunu anlama ve açlığın ne kadar zor olduğunu kavrama konusunda yoksullara bir adım daha yaklaşmamız gerektiğini hatırlamalıyız.

Resimli kurban bayramı mesajları İslam aleminin 2018 yılı itibarı ile kavuştuğu mübarek Kurban Bayramı umuyoruz ki kardeşlik duygularının pekişmesine ve dünyayı avuçlarında oynatan emperyalistlerin oyunlarını yıkmada etkili olur. Barış ve huzurun hakim olduğu yeni bir döneme ışık saçar.

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları
İkramın lütfun gerçek sahibi yüce Rabbimiz'in hidayet sunduğu insanların karıncalar misali giriştiği bu bereketli yüz güldüren, sevindiren etkinlik için sizlerin de faydalı işler yapmanızı dileriz. Sahipsizlerin yüzünü az da olsa güldürmek bu sevinci onlarla birlikte yaşamak amacıyla Kurban kesme hazırlıkları yapan tüm müslüman kardeşlerimizden Allah razı olsun.
 Yüce Rabbimiz herkese bu güzelliği tatmayı ve O'nun ikramı olan bu güzel nimetleri yine O'nun rızasını kazanmak amacı ile harcamayı nasip etsin diyoruz.. Ciddiye almayanlar, bu günlerde fesatlık arayanlar, bozgunculuk çabasında olanlara da Allahtan hidayet vermesini dileriz.

Değerli takipçilerimiz bizlerde http://bilgiozetim.blogspot.de ekibi olarak bu özel günlerde ulaşamadığınız yakınlarınıza kendilerini unutmadığınızı hatırladığınız belirtebilmeniz ve bayram coşkusunu paylaşabilmeniz amacı ile Resimli Kurban Bayramı Kutlama Mesajları adlı konumuzu sunduk. Yazımızın devamından Face Twitter resimli kurban bayramı tebrik kartları yazıları ve kurban bayramı tebrik mesajları arasından beğediğizi iletebilirsiniz.
Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zaman direniştir, umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle...

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Kurban Bayramınızın neşeyle geçmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun?

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun...

Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

İslam'ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Kurban Bayramın kutlu olsun. 

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın mübarek olsun. İyi bayramlar.
Sevinç Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Kurban Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Kurban Bayramı Diliyorum.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Kurban Bayramın mübarek olsun!

Soğuk Evimize Kurban Girdi ısıttı içimizi ısıttı Sofralarımızı, Kurban bitti Bayramı geldi Evimiz mutlu ve Sevinç Dolu Kurban Bayramınızı Kutlarız.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle...
Kurban Bayramınızı yakınlarınızla, sevdiklerinizle, en güzel ve en anlamlı bir şekilde, kazasız, belasız, gelecek bayramlara kavuşabilme coşkusuyla geçirmenizi dileriz. Web Sayfamız aracılığıyla yurt içi ve yurt dışındaki Yakınlarınızın Kurban Bayramlarını Tebrik Edebilir ve bayram mesajları gönderebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Bayramımız yazması gerekiyordu. Bunu düzenleyen müslüman değilmi yoksa

    YanıtlaSil

Yorum Gönder