Call of Duty Black Ops III Error Lobby 55539 Hatası Çözümü

2015 yılının sonunda yeni versiyonuyla oyun severlerin beğenisine sonulan Call Of Duty serisi yine sürükleyici bir serüven sunuyor. Yıllardır büyük bir keyifle oynadığımız Cod serisinin kurulumunda yaşanan çeşitli sorunlara çözüm yöntemleri arayışlarımız çözüm ortağı olarak sizlere destek sunmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.

Windows XP, 7, 8, 10 32 bit 64 bit oyun severlerin korkulu rüyası kitlenme, donma, oyundan atma, siyah ekran error serisi genelde korsan cd tercih eden bedava tercih eden arkadaşlarımızın sorunu.. Yani bütün oyunların verdiği hataların genelinin altında yatan gerçek sorun torren olarak crackli full korsan oyun indirilmesidir. Böyle sinir bozucu hatalarla karşılaşmamak için oyunun orjinalini indirmeniz yeterli olacaktır.

Tabi oyunları sistem gereksinimlerini karşılayan ATI AMD, NVIDIA 1-2 gb 128, 256, 384 ya da 512 bit destekli ekran kartı, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 16 gb ram destekli Intel P5 775 serisi 2, 4 çekirdek ya da 8 çekirdekli i3, i5, i7 işlemcili, AMD FX X8, GHz, AM2, AM3+,  FM2 işlemcili bir bilgisayar ve olmazsa olmaz temiz bir Windows işletim sistemi kurulumundan sonra yüklemenizde şiddetle tavsiye edilir. Gelelim Call of Duty Black Ops III Error Loby 55539 sorunu kesin çözümüne... Eğer oyun kurulumunu tamamladıktan sonra açılırken bu hata ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken 678.87 MB boyuntundaki en yeni COD-BO3-update-3.exe isimli update hot fix paketini indirip kurmak. Güncelleme paketini indirmek için buraya tıklayın. Sorun yaşayanlar yorum atsın.

4 yorum

Merhaba link yok site kapatılmış yeni link atabilirmisiniz

Site açık ce link aktif durumdadır indirebilirsiniz.

lütfen car bunlar sıfre yanlıs lutfen rube farketmez

lütfen rübesi önemsiz bir çar


EmoticonEmoticon